M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1601. Franka zaproponuje Majce pracę!

W 1601. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 27 września o godz. 20.55 w TVP2) narkomanka Majka (Laura Samojłowicz) przyjmie ofertę pracy, jaką złoży jej Franka (Dominika Kachlik), obecna narzeczona Zduńskiego! Poznaj szczegóły!

"M jak miłość": Odcinek 1601. Majka nachodzi Frankę!

Majka nadal będzie tułać się po Warszawie i kręcić wokół zarządzanej przez Frankę knajpy należącej do Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel), obserwując z oddalenia góralkę w towarzystwie Pawła. Nie ujdzie to uwadze narzeczonej Zduńskiego, która w końcu podejdzie do Chojnackiej i otwarcie zapyta o jej intencje.

- Dlaczego wtedy do mnie przyszłaś? Musiałaś mnie śledzić, żeby wiedzieć, gdzie mieszkam... Powiedz mi po prostu, o co ci chodzi. Szczerze i wprost - zagai Janikówna.

 - Co mam powiedzieć? Ostatnio nieźle dostałam po dupie, a ty jedna potraktowałaś mnie po ludzku i chciałam ci po prostu za to... podziękować - skłamie Majka.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1601. Franka zaproponuje Majce pracę!

Franka nieoczekiwanie zapyta Chojnacką, czy nie chciałaby sobie dorobić.

- Drobne prace - sprzątanie, mycie okien, żadna wielka kasa, bo nas na to nie stać, walczymy o przetrwanie jak każdy, ale zawsze to jakiś grosz...

- Dzięki za propozycję, zastanowię się... - odpowiedź Chojnackiej mocno zaskoczy Janikównę.

Wieczorem Majka jednak wróci - tym razem, gdy w lokalu będzie także Zduński. Wtedy Franka pozna całą prawdę...  


Źródło: AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy