Reklama

Sławna aktorka porzuciła rodzinę? Co teraz robią dzieci Nicole Kidman?

Nicole Kidman jest jedną z największych gwiazd kina. Oglądać ją można zarówno na wielkim jak i małym ekranie. Choć kariera pozwoliła jej na życie w luksusach, jej życie prywatne nie jest pozbawione problemów. Wygląda na to, że po nieudanym małżeństwie z Tomem Cruisem aktorka straciła kontakt ze swoimi dziećmi.

Życie prywatne Nicole Kidman

Nicole Kidman urodziła się 20 czerwca 1967 roku w Honolulu. Jest córką Anthonego Davida Kidmana, naukowca, który w latach sześćdziesiątych prowadził badania nad chorobami nowotworowymi. Jej matka, Janelle Ann, w czasie jej urodzin trudniła się pielęgniarstwem.

W Wigilię Bożego Narodzenia 1990 roku Nicole Kidman poślubiła swojego pierwszego męża - Toma Cruise'a. Para aktorów zaadoptowała dwójkę dzieci - Connora i Isabelle. Ich małżeństwo trwało 12 lat.

Po rozwodzie aktorka na stałe związała się z muzykiem country Keithem Urbanem. Małżeństwo doczekało się dwóch córek.

Reklama

Zobacz też: "Rojst '97": Córka znanej aktorki zagra w serialu?

Wspaniała aktorka, ale zła matka?

Zaraz po tym, jak małżeństwo Nicole Kidman z Tomem Cruisem legło w gruzach, ich adoptowane dzieci stanęły przed trudnym wyborem - musiały wybrać rodzica, pod którego opieką zostaną. Connor i Isabelle postanowiły zamieszkać ze swoim ojcem. W związku z tym Nicole Kidman postanowiła stopniowo wycofać się z ich życia. Aktorka przestała je odwiedzać i w końcu rzekomo straciła z nimi kontakt.

Nicole Kidman z entuzjazmem opowiada o swoich córkach, których ojcem jest jej obecny mąż, Keith Urban. O wiele rzadziej dzieli się informacjami na temat Connora i Isabelle. Fani aktorki zaczęli spekulować, że Nicole odsunęła się od swoich adoptowanych dzieci ze względu na ich przynależność do ruchu scjentologicznego.

Wygląda więc na to, że Nicole wciąż darzy swoje adoptowane dzieci głębokim uczuciem. Czy jest szansa na to, że kiedyś zobaczymy Isabelle i Connora w towarzystwie matki?

Zobacz też: Gwiazda "Złoptopolskich" molestowana w przeszłości. Paulina Młynarska głośno o molestowaniu

Dzieci Nicole Kidman żyją jak zwyczajni ludzie

Okazuje się, że Connor Cruise i jego siostra, Isabelle, prowadzą dziś taki tryb życia, którego nie spodziewalibyśmy się po dwójce dzieci największych gwiazd kina. Connor otworzył restaurację, w której serwowane są dania z grilla. W dodatku ma dużo czasu, aby oddawać się swojej pasji. Syn Nicole Kidman spędza dużo czasu na morzu, łowiąc ryby, czym chętnie chwali się na swoim instagramie.

Isabelle przeprowadziła się z mężem do Wielkiej Brytanii. Została artystką. Swoje dzieła chętnie umieszcza na swoim instagramowym profilu.

Connor i Isabelle najwyraźniej nie są zainteresowani życiem w luksusach.

Zobacz też: Dramat Stanisława Mikulskiego.

Kariera aktorska Nicole Kidman - od teatru ulicznego do wielkich kinowych hitów

Gdy Nicole skończyła cztery lata, jej rodzina podjęła decyzję o przeprowadzce do Australii.  Mieszkając w Syndey, nastoletnia Nicole zaczęła występować w teatrze ulicznym.

W latach 80. jej kariera zaczęła nabierać tempa. Młoda Kidman zaczęła występować w serialach telewizyjnych i produkcjach filmowych. W 1984 roku wystąpiła jako Judy w kultowym filmie "Bandyci kontra BMX", a rok później zagrała Simone Jenkins w popularnym serialu "A Country Practice".

W roku 1990 Nicole Kidman po raz pierwszy miała okazję grać ze swoim przyszłym mężem - Tomem Cruisem. Kidman i Cruise razem pracowali na planie filmu pod tytułem "Szybki jak błyskawica".

W 2002 roku Nicole Kidman została nagrodzona "Złotym Satelitą" za swój występ w "Moulin Rouge!". Tę samą nagrodę dostała w 2018 roku za rolę Celeste Wright w "Wielkich kłamstewkach". Poza tym w kolekcji nagród Nicole Kidman pojawiła się także Nagroda Emmy, Nagroda Brytyjskiej Akademii Filmowej oraz cztery Złote Groby!

Zobacz też:

"Angel": Andy Hallett zmarł niespodziewanie. Aktor miał zaledwie 33 lata

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje