Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17": Show powraca na antenę! Kogo zobaczymy?

Już od 2 września, w każdy piątek o 20:00 po raz siedemnasty będziemy świadkami wokalno-tanecznego wyzwania wyjątkowej ósemki uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W tym sezonie możemy liczyć na wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście największe hity, znanych i lubianych artystów w nowych aranżacjach.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17": Robert Janowski w roli jurora

Oprócz fenomenalnej ósemki gwiazd w programie zobaczymy Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15. edycji show! W  17. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17": Nowi uczestnicy

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują: autorka tekstów, kompozytorka, producentka, a przede wszystkim jedna z najlepszych polskich wokalistek – Kasia Wilk. Pojawi się także Ewa Błachnio – aktorka kabaretowa oraz teatralna. 

Znana widzom Polsatu z cyklu Kabaret na żywo. Katarzyna Ucherska– aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. Na szklanym ekranie można ją zobaczyć w serialu "Tatuśkowie" oraz "Dziewczyny ze Lwowa", od którego na dobre rozpoczęła się jej kariera. 

Reklama

Ostatnią uczestniczką jest energetyczna bomba i świeżo upieczona aktorka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – Katarzyna Polewany. 

Panów reprezentować będą: aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz oraz biznesmen – człowiek orkiestra – Michał Milowicz. 

Widzowie zobaczą Janusza Radka – wokalistę i aktora, mistrza wyjątkowych interpretacji. Wydał 9 płyt z czego trzy pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi Artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer czy Piotr Rubik. 

W programie pojawi się Kuba Zdrójkowski – aktor młodego pokolenia od lat rozwijający swoje umiejętności aktorskie i sportowe. To serialowy brat, uczestnika 16. edycji show Patryka Cebulskiego w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" oraz uczestnik programu dla prawdziwych herosów 5 i 6 edycji "Ninja Warrior Polska". 

Ostatnim śmiałkiem jest Robert Szpręgiel – śpiewak operowy, absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Roma w Warszawie występując m.in. w "Orfeusz w piekle" czy "Piotruś Pan". Po kilku latach wrócił do śpiewu klasycznego w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Mozarta, Moniuszki czy Verdiego. 

Ta niezwykła i barwna ósemka bohaterów zawalczy o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.

Treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof "Kris" Adamski będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii. Program poprowadzą oczywiście – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. 

Zobacz też:

"Magia nagości": Kontrowersyjny program wraca do Zoom TV. Kiedy premiera?

"The Voice Senior": Wiemy, kto zastąpi zmarłego Witolda Paszta

"Love Island" powraca do TV! Kiedy nowe odcinki?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL