Reklama

"Magia nagości": Kontrowersyjny program wraca do Zoom TV. Kiedy premiera?

"Magia nagości" powróci na ekrany polskich telewizorów już jesienią! Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl premiera trzeciej edycji programu zaplanowana jest na 16 września. Show ponownie pojawi się w Zoom TV, gdzie wyemitowanych zostanie siedem premierowych odcinków.

"Magia nagości": Show, który budzi kontrowersje

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października na antenie Zoom TV. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób.  Wynik był na tyle zadowalający, że podjęto decyzję o produkcji drugiego sezonu show, który oglądać można właśnie na antenie Zoom TV.

Tym razem nadawca zdecydował się udostępnić "Magię nagości. Polska" także w internecie. Już 11 lutego 2022 roku do oferty serwisu FilmBox+ trafił pierwszy sezon programu, a od 18 lutego usługę wzbogaciły odcinki drugiego sezonu.

Już w marciu ogłoszono, że powstanie trzeci sezon, budzącego kontrowersje programu, a teraz zgodnie z usatleniami portalu Wirtualnemedia.pl, poznaliśmy datę premiery nowej odsłony. Emisja siedmiu premierowych odcinków show zaplanowana jest na piątkowe wieczory, na 23 w Zoom TV, począwszy od 16 września. Program po raz kolejny poprowadzi Beata Olga Kowalska

Reklama

Nago na randkę

"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy