"Love Island" powraca do TV! Kiedy nowe odcinki?

"Love Island. Wyspa miłości" powraca na ekrany telewizorów, wraz z prowadzącą - Karoliną Gilon. Już pod koniec sierpnia widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki reality-show, w którym może wydarzyć się wszystko.

"Love Island": Kiedy nowe odcinki?

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani jednej z nowszych telewizyjnych produkcji! "Love Island" wraca do TV wraz z nowym sezonem. Piękna prowadząca – Karolina Gilon – już po raz szósty zaprosi singielki i singlów na "Wyspę miłości", by tam niemal od razu… połączyć ich w pary!  

Miniona odsłona produkcji pokazała, że na "Love Island" czas płynie zupełnie inaczej, a wydarzyć się może naprawdę wszystko! Widzowie byli bowiem świadkami m.in. nieoczekiwanego odejścia zranionego przez Patrycję Łukasza, a także kilku poważnych kłótni między mieszkankami willi.

Reklama

Kiedy "Love Island" trafi do TV? Według informacji opublikowanych w mediach społecznościowych nowy sezon wystartuje już w poniedziałek 29 sierpnia!

"Love Island": Zwycięzcy. Kto wygrał program?

Na czym polega program "Love Island. Wyspa miłości"? Do projektu zgłaszają się osoby poszukujące miłości, które następnie trafiają do willi (są pozbawieni kontaktu ze światem zewnętrznym), by tam zawierać nowe znajomości. Bohaterowie poznają się nawzajem, a wszystko dzieje się pod czujnym okiem kamer. Losami mieszkańców w pewnej mierze mogą kierować widzowie, którzy – mając specjalną aplikację – m.in. biorą udział w rozmaitych głosowaniach. To także odbiorcy decydują o tym, która para wygra show. 

W poprzednich odsłonach największym poparciem cieszyli się:

  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak (zwycięzcy 1. edycji),
  • Julia Nowakowska i Dominik Grot (zwycięzcy 2. edycji),
  • Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk (zwycięzcy 3. edycji),
  • Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki (zwycięzcy 4. edycji),
  • Josie Kwaśniewska i Kuba Galica (zwycięzcy 5. edycji).

Kto dołączy do tego grona? Wkrótce się o tym przekonamy! 

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy