Reklama

"The Voice Senior": Wiemy, kto zastąpi zmarłego Witolda Paszta

Znamy trenerów czwartej edycji "The Voice Senior". Wiadomo już, kto zastąpi w fotelu jurorskim zmarłego nagle Witolda Paszta. W ekipie programu pojawią się dwie zupełnie nowe twarze.

Właśnie rozpoczęły się prace na planie nowej edycji programu "The Voice Senior". Telewizja Polska podała także pierwsze szczegóły dotyczące swojego flagowego show. Ujawniono nazwiska trenerów, którzy pojawią się w czwartym sezonie. Wiadomo już, kto zajmie miejsce po zmarłym w lutym tego roku Witoldzie Paszcie. Występy uczestników ponownie będą oceniać znani publiczności z poprzedniej edycji Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski. Obok nich w roli trenerów zadebiutują śpiewaczka operowa, mezzosopranistka, posiadaczka jednego z najlepszych głosów w Polsce i na świecie Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik, lider cieszącego się ogromną popularnością zespołu Pectus.

"The Voice Senior". Witold Paszt nie żyje

Reklama

Przypomnijmy, że Witold Paszt, który był jurorem w drugiej i trzeciej edycji "The Voice Senior", zmarł nagle 18 lutego 2022 roku, tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu programu. Z powodu choroby trener nie mógł być obecny w studiu "The Voice Senior" w trakcie finału, który wygrał jego podopieczny Krzysztof Prusik. Paszt odszedł w wieku 68 lat. Jak ujawniły jego córki, przed śmiercią trzykrotnie przeszedł COVID-19.  

"The Voice Senior 4". Kiedy premiera?

Muzyczny show "The Voice Senior" powróci na antenę TVP2 w styczniu 2023 roku. Najnowszą edycję programu poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski, występy uczestników będzie oceniać zaś jury w składzie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Piotr Cugowski, Tomasz Szczepanik.

Uczestnicy czwartego sezonu "The Voice Senior" zmierzą się na scenie podczas przesłuchań w ciemno, odcinka półfinałowego oraz wielkiego finału, w trakcie którego zwycięzcę wybiorą widzowie poprzez głosowanie SMS. Poprzednie trzy edycje show wygrywali kolejno: Siostry Szydłowskie, Barbara Parzeczewska oraz Krzysztof Prusik.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL