Telekamery "Tele Tygodnia" 2023 z historyczną zmianą. Znamy nominowanych

Poznaliśmy nominowanych do tegorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Gala wręczenia nagród, która odbędzie się w połowie maja, transmitowana będzie na antenie TV Puls.

O Telekamerę dla najlepszej aktorki powalczą: Aleksandra Adamska ("Skazana"), Vanessa Aleksander ("Wojenne dziewczyny"), Adriana Kalska ("M jak miłość"), Dorota Kolak ("Wotum nieufności"), Danuta Stenka ("Wojenne dziewczyny"), Agata Załęcka ("Leśniczówka) i Agnieszka Żulewska ("Wielka woda").

Reklama

Wśród nominowanych do Telekamery aktorów znaleźli się: Przemysław Bluszcz ("Leśniczówka"), Michał Czernecki (Skazan,a") Marcin Dorociński ("Erynie"), Jakub Gierszał ("Chyłka. Inwigilacja"), Piotr Głowacki ("Na dobre i na złe"), Leszek Lichota ("Wotum nieufności"), Andrzej Młynarczyk ("M jak miłość") i Antoni Pawlicki ("Wotum nieufności").

Telekamery "Tele Tygodnia" 2023: Produkcje platform streamingowych z nominacjami

W kategorii serial nominację otrzymało dwanaście produkcji: "Behawiorysta" (Player.pl i TVN), "Erynie" (TVP VOD), "Gang Zielonej Rękawiczki" (Netflix), "Komisarz Alex" (TVP 1), "Leśniczówka" (TVP 1), "Na Wspólnej" (TVN), "Osaczony" (Polsat Box Go i Polsat), "Przyjaciółki" (Polsat), "Skazana" (Player.pl i TVN), "Stulecie Winnych" (TVP 1), "Wojenne dziewczyny" (TVP 1) i "Wotum nieufności" (Polsat Box Go i Polsat). 

Po raz pierwszy w historii Telekamer nominowane zostały produkcje platform streamingowych.

W kategorii nagroda magazynu "Netfilm" nominację otrzymały: "Rozdzielenie" (Apple TV+), "Ród smoka" (HBO Max), "The Bear" (dostępny w Disney+), "The Boys 3" (Amazon Prime Video), "Wednesday" (Netflix) i "Wielka woda" (Netflix).

W pozostałych kategoriach laureatów wybiorą członkowie Kapituły Telekamer "Tele Tygodnia" oraz przedstawiciele Wydawnictwa Bauer.

W tegorocznej edycji głos będzie można oddać wybierając jeden z trzech kanałów głosowania: SMS, online przez stronę internetową Telekamer, albo za pomocą kuponów publikowanych w Tele Tygodniu. 

Głosować można od 20 marca - przez SMS-y i online głosowanie trwa do 27 kwietnia 2023, a za pomocą kuponów do 21 kwietnia 2023 (decyduje data stempla pocztowego, w głosowaniu wezmą udział kupony, które wpłyną do 27 kwietnia 2023).

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Telekamery 2023

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy