Reklama

"Surowi rodzice" znów w telewizji. Kontrowersyjny program powraca po latach

Kontrowersyjny program TVN "Surowi rodzice" ma powrócić na antenę po ośmiu latach przerwy. "Presserwis" podaje, że nowe odcinki wkrótce pojawią się na jednym z kanałów TVN.

Reality-show "Surowi rodzice" po raz pierwszy na antenie TVN pojawiło się wiosną 2012 roku. To mniej więcej w tym czasie w stacji królowały programy, które pokazywały, jak wychowywać i dyscyplinować nieletnich, między innymi "Superniania". 

"Surowi rodzice" skupiało się na zbuntowanych nastolatkach i wzbudził wiele emocji wśród widzów, a także specjalistów. Program był wzorowany na brytyjskim "The World's Strictest Parents". Nieokrzesanych nieletnich mieli za zadanie zdyscyplinować "nowi rodzice", czyli rodzina, do której trafiali na czas trwania reality-show.

Reklama

"Surowi rodzice": Kontrowersyjne show powraca

Według "Presserwisu" rozpoczęły się już castingi do najnowszych odcinków "Surowych rodziców". Za produkcję cyklu będzie odpowiadała firma Earl Grey. Nie wiadomo kiedy nowa seria zadebiutuje w telewizji.

"Surowi rodzice" nie bez powodu zniknęli na tak długo. W latach 2012-2015 do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło na program aż 10 skarg. Według psychologów i psychoterapeutów propagował on zachowania "bazujące na przemocy psychicznej".

Ostatnią, trzecią serię programu pokazano wiosną 2014 r., według Nielsen Media, zgromadziła ona średnio 1,27 mln widzów.

Zobacz też:

Marta Manowska straciła pracę w TVP? "Niewykluczone, że to nie koniec zmian"

Jarosław Jakimowicz znów ma kłopoty. Prezenter TVP miał obrażać internautów

Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN"? Przed nim poważna rozmowa w TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy