Reklama

Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN"? Przed nim poważna rozmowa w TVN

Krzysztof Skórzyński, dziennikarz stacji TVN został odsunięty od "Faktów" TVN i TVN 24 po aferze z września 2021 roku. Jak informuje "Presserwis", obecnie przebywa na urlopie. Po powrocie czeka go rozmowa z kierownictwem TVN Warner Bros. Discovery.

Echo afery z września 2021 roku z Krzysztofem Skórzyńskim w roli głównej nie milknie do dziś. To wtedy światło dzienne ujrzały wiadomości e-mailowe ze skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera, z których wynikało, że minister konsultuje swoje wystąpienia publiczne z dziennikarzem TVN. Początkowo Skórzyński zaprzeczał, lecz finalnie postanowił w ogóle nie wypowiadać się w tej sprawie.

Krzysztof Skórzyński: Co po powrocie z urlopu?

Krzysztof Skórzyński został we wrześniu 2021 roku odsunięty od "Faktów" TVN i TVN 24. Stacja ogłaszała, że przeprowadzi wewnętrzne śledztwo w sprawie wiadomości e-mailowych, a dziennikarzowi kierownictwo wyznaczyło nowe obowiązki. Był reporterem Pucharu Świata w skokach narciarskich, a także relacjonował wojnę w Ukrainie.

Reklama

"Presserwis" ustalił, że Krzysztof Skórzyński obecnie przebywa na urlopie. Ponoć w TVN nieoficjalnie krążą plotki na temat jego rzekomego dołączenia do prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Sam zainteresowany i stacja na razie nie komentują spekulacji, lecz wspomniany serwis ustalił, że kierownictwo TVN ma przedstawić Skórzyńskiemu nowe obowiązki po powrocie z wakacji.

Zobacz też:

Ewa Mrozowska odchodzi z "Gogglebox". Podała powód

Anna Wendzikowska ujawnia kulisy odejścia z "Dzień dobry TVN"!

Państwowa Inspekcja Pracy nie potwierdziła zarzutów wobec RASP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy