Reklama

Anna Wendzikowska ujawnia kulisy odejścia z "Dzień dobry TVN"!

Anna Wendzikowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN" - ta informacja wczoraj pojawiła się w mediach, wywołując spore zamieszanie. Dziennikarka poinformowała o zmianach w życiu zawodowym, a - w odpowiedzi na jedno z zapytań - zdradziła kulisy podjęcia takiej decyzji.

Anna Wendzikowska żegna się z "Dzień dobry TVN"


Początkiem sierpnia Anna Wendzikowska poinformowała o ważnej, życiowej decyzji. Okazało się, że dziennikarka odchodzi z programu: "Dzień Dobry TVN", z którym była związana przez 15 lat. Informacja o ogromnych zmianach w zawodowym życiu 40-letniej gwiazdy wywołała spore zamieszanie w mediach społecznościowych. Sama Wendzikowska nie zawarła bowiem w swojej wypowiedzi informacji na temat powodów podjęcia takiej decyzji. Czujni internauci zastanawiali się więc w komentarzach, czy był to ruch, który wyszedł ze strony dziennikarki, czy może jej pożegnanie ze stacją wynika zupełnie z czego innego. Jedna z użytkowniczek sieci postanowiła zaczerpnąć informacji u źródła i otrzymała odpowiedź!


Anna Wendzikowska zdradza kulisy swojego odejścia


Pod wspomnianym postem Anny Wendzikowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wiele z nich otrzymało odpowiedź od samej dziennikarki. Tak było w przypadku zapytania jednej z pań, która wprost zwróciła się do byłej już reporterki "DD TVN": Pani Aniu, to pani decyzja (...)?

Reklama


Ania Wendzikowska przez ponad dekadę zasilała szeregi ekipy "Dzień Dobry TVN", przeprowadzając liczne wywiady z gwiazdami kina i telewizji, a także przekazując wiadomości z "filmowego świata". Będzie Wam jej brakować w programie śniadaniowym?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy