Reklama

Katarzyna Cichopek w nowej roli. Poprowadzi program o aranżacji wnętrz

"Operacja aranżacja" to najnowszy program, który pojawi się na antenie TVP Kobieta. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, odcinki są już nagrywane, a w roli prowadzących pojawią się Katarzyna Cichopek i architekt, Jonatan Kilczewski.

Program "Operacja aranżacja", który poprowadzą Katarzyna Cichopek i Jonatan Kilczewski, będzie skupiał się na aranżacji wnętrz przy ograniczonym budżecie. 

"Program jest jednocześnie inspiracją do urządzenia domu, z drugiej strony pokazuje jak takie metamorfozy przeprowadzać przy ograniczonym budżecie. Widzowie znajdą szereg podpowiedzi jak w prosty i niewyszukany sposób odświeżyć swoje mieszkanie, jak je zaaranżować i sprawić by było bardziej funkcjonalne. Edukacyjny walor programu to także cenne porady praktyczne dotyczące wyboru i wykorzystania materiałów budowlanych, wystroju wnętrz i mebli. Program zawiera elementy „zrób to sam”, takie jak zakrycie kaloryfera, wykonanie stolika, mebli na balkon, które każdy z widzów może przetestować w swoim domu" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl po kontakcie z biurem prasowym Telewizji Polskiej.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Jonatan Kilczewski w roli prowadzących

Jedną z prowadzących będzie popularna aktorka i prezenterka, Katarzyna Cichopek, która od lat występuje w produkcjach Telewizji Polskiej. 

"Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie" – powiedziała w "Super Expressie". 

Towarzyszyć jej będzie nowa twarz w świecie TVP, architekt Jonatan Kilczewski. Do tej pory mężczyzna występował w roli specjalisty, na przykład w "Dzień Dobry TVN". Pojawił się także na kanale TVN Style, w programie "Patent na dom".

"Operacja aranżacja": Kiedy start?

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, program ma się pojawić jesienią. Zostały nagrane już pierwsze odcinki.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z Hakielem! Plotki się potwierdziły?!

Katarzyna Cichopek przeszła operację. Pokazała zdjęcie!

Katarzyna Cichopek straci pracę w TVP? Co z jej rolą w "M jak miłość"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL