Reklama

Katarzyna Cichopek straci pracę w TVP? Co z jej rolą w "M jak miłość"?

Od ogłoszenia informacji o rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek praktycznie nie schodzi z pierwszych stron tabloidów oraz portali plotkarskich. Po doniesieniach o romansie pojawiły się kolejne. Tym razem mówi się o jej odejściu z popularnego serialu. Czy aktorka straci rolę w "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel biorą rozwód

Kilka tygodni Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie, a tym samym zapowiedzieli rozwód. Aktorka i tancerz, którzy poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", zakończyli związek po 17 latach. Oboje poinformowali fanów o swojej decyzji za pośrednictwem wspólnego oświadczenia, które zamieścili w mediach społecznościowych.

Od tamtej pory na jaw wychodzą nowe informacje dotyczące życia prywatnego oraz zawodowego byłych partnerów. Od kilku tygodni mówi się o domniemanym romansie aktorki. Jej nową miłością ma być jej partner z programu "Pytanie na śniadanie", Maciej Kurzajewski. Para nie odniosła się so tych doniesień. 

Reklama

Katarzyna Cichopek już znalazła nową miłość? Od plotek aż huczy!

TVP chce zakończyć współpracę?

Wiele osób zastanawia się jednak czy rozwód i plotki nie zaszkodzą karierze aktorki. W końcu Katarzyna Cichopek jest gwiazdą stacji TVP, która promuje tradycyjne wartości. W ostatnich dniach pojawiła się plotka, że niektórzy przełożeni Katarzyny Cichopek chcą pozbyć się jej z "Pytania na śniadanie", gdyż odmówiła podpisania umowy z Impresariatem TVP - oddziałem Telewizji Polskiej, który zajmuje się wspieraniem gwiazd w ich karierze zawodowej.

Do tej informacji odniosła się sama zainteresowana. ""Drodzy, w związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami pragnę zapewnić, że moja współpraca z TVP i Impresariatem układa się bardzo dobrze. I mam nadzieję, że dzięki doświadczeniu, które zdobywałam przy realizacji projektów w TVP, nadal będzie się rozwijać" - napisała na swoim Instagramie.

Katarzyna Cichopek dementuje plotki, że jej kariera w TVP dobiega końca

Co z jej rolą w "M jak miłość"?

Jednak nie wszyscy wierzą w zapewnienia gwiazdy. Część fanów zastanawia się nad przyszłością aktorki w "M jak miłość". Katarzyna Cichopek z produkcją związana jest od samego początku i nadal jest głównie znana za sprawą roli serialowej Kingi. Według doniesień portalu SE.pl widzowie nie mają się czego obawiać. Jak podaje portal, wątek Kingi w następnym sezonie został rozbudowany i nic nie wskazuje na to, by mogło się to zmienić. 

Sama zainteresowana pod koniec kwietnia publikowała zdjęcia z plany produkcji. "Wróciliśmy po przerwie na plan serialu "M jak miłość" pełni energii i nowych pomysłów. Kręcimy odcinki wiosenno-letnie. Jak myślicie, co się wydarzy?" - pytała wtedy fanów 39-latka.

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała nowe zdjęcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL