Reklama

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z Hakielem! Plotki się potwierdziły?!

W ostatnich miesiącach jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach plotkarskich było rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda serialu "M jak miłość" i znany tancerz ogłosili, że po siedemnastu latach bycia razem zdecydowali się na zakończenie związku. Katarzyna Cichopek do tej pory nie komentowała sytuacji. W końcu przerwała milczenie.

W pierwszej połowie marca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydali wspólne oświadczenie, w którym zaznaczyli, że z uwagi na dobro swoich dzieci nie zamierzają więcej zabierać głosu w tej sprawie. 

Pomimo tych zapewnień Marcin Hakiel niedługo później udzielił obszernego wywiadu, w którym opowiedział o ostatnich zawirowaniach w swoim życiu prywatnym.

Katarzyna Cichopek do tej pory nie komentowała rozstania, lecz postanowiła przerwać milczenie. Po prawie trzech miesiącach od ogłoszenia rozpadu małżeństwa gwiazda TVP udzieliła pierwszego wywiadu. W rozmowie z "Twoim Imperium" powiedziała:

Reklama

Okazuje się, że to ona podjęła decyzję o rozwodzie. Aktorka nie podała przyczyny rozstania z Hakielem. Podkreśliła, że troszczy się o to, by rozwód nie odbił się za bardzo na dzieciach, które są dla niej najważniejsze.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do pierwszej rozprawy rozwodowej. Okazuje się, że para nie zniknie z mediów jeszcze przez jakiś czas.

Zobacz też:

Hakiel wymienił Cichopek na nową dziewczynę? Kim jest piękna brunetka?

Marcin Hakiel pozuje ze swoją "księżniczką". Fani gratulują!

"Miasto kobiet": Marcin Hakiel o rozstaniu z Cichopek!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL