Reklama

Katarzyna Cichopek przeszła operację. Pokazała zdjęcie!

Gwiazda "M jak miłość" nie ma ostatnio łatwego czasu. Niedawno poinformowała o rozwodzie z mężem, wcześniej spadła na nią krytyka internautów. Teraz Katarzyna Cichopek poinformowała swoich fanów, że jest po operacji. Co się stało?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się

Przed dwoma tygodniami Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali, że po siedemnastu latach małżeństwa podjęli decyzję o rozstaniu. Aktorka serialu "M jak miłość" i tancerz wydali oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że z uwagi na dobro dzieci nie zamierzają więcej komentować tej sprawy. Choć mieli nadzieję, że dzięki temu unikną niepotrzebnych plotek, w mediach i tak zawrzało. Czasopisma i portale plotkarskie zaczęły analizować każdy, nawet najmniejszy szczegół ich związku.

Ostatnio jeden z tygodników podzielił się kolejnymi sensacyjnymi doniesieniami. Według magazynu "Na Żywo" nie jest wykluczone, że Katarzyna Cichopek po rozstaniu znalazła pocieszenie u boku kolegi z pracy. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku lat pracują razem, prowadząc wspólnie poranny program "Pytanie na śniadanie". Ekranowy duet zdaje się mieć świetne relacje. Według ustaleń "Na żywo" w ostatnim czasie parę mogło połączyć coś więcej niż tylko praca. Informator tygodnika twierdzi, że znajomość Cichopek i Kurzajewskiego ostatnio bardzo się zacieśniła. Zbliżyły ich podobne doświadczenia. 

Reklama

Katarzyna Cichopek już znalazła nową miłość? Od plotek aż huczy

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek zdradza kulisy serialu! Tego nie zobaczymy w telewizji

Katarzyna Cichopek jest po operacji

Sami zainteresowani nie skomentowali medialnych doniesień. Aktorka skupia się obecnie na swoich dzieciach. Niedawno na Instagramie pokazała, jak spędza z nimi wolny czas. Przy okazji poinformowała, że przeszła operację. "A my dzisiaj robimy ciasteczka czekoladowe. Ja niewiele jestem w stanie zrobić, ponieważ w zeszłym tygodniu miałam operację ręki. Nie będę wam pokazywała, ale mam rozkrojoną łapkę i szwy. Wszystko jest okej, więc się nie martwcie" - powiedziała na nagraniu Cichopek. 

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha toczyły wojnę? Ich relacje nie zawsze były dobre  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL