M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392316
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek zdradza kulisy serialu! Tego nie zobaczymy w telewizji

Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami filmikiem na Instagramie. Wideo przedstawia kulisy serialu "M jak miłość", w którym gwiazda wciela się w Kingę Zduńską. Co się dzieje na planie, gdy aktorzy mają chwilę przerwy? Okazuje się, że jest całkiem wesoło!

Co Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek robią w wolnych chwilach na planie "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek są znani telewidzom od lat. Niezawodowi aktorzy zyskali ogromną rozpoznawalność dzięki serialowi "M jak miłość", gdzie grają od 2000 roku. Na ekranie tworzą parę, wcielając się w Kingę i Piotra Zduńskich. Ten duet od ponad dwóch dekad cieszy się niemałą sympatią fanów. Czy prywatnie też tworzą zgrany team? Wiele na to wskazuje, a dowodem mogą być zakulisowe nagrania!

Ostatnio na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawiły się krótkie filmy, na których razem z Marcinem Mroczkiem odtwarza synchronicznie skomplikowane choreografie taneczne. Ich występy robią wrażenie!

Reklama

Taneczne popisy Kingi i Piotrka Zduńskich na Instagramie

Przypomnijmy, zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Mroczek już nie raz udowodnili, że świetnie tańczą. Każde z nich wzięło udział w "Tańcu z Gwiazdami" - serialowa Kinga zdobyła pierwsze miejsce, wygrywając razem z Marcinem Hakielem Kryształową Kulę, a jej ekranowy partner dotarł do półfinału. Gwiazdy "M jak miłość" wzięły również udział w Konkursie Tańca Eurowizji. Kasia reprezentowała nasz kraj w pierwszym konkursie, a w kolejnej edycji Marcin zwyciężył, tańcząc z Edytą Herbuś. Nic więc dziwnego w tym, że ten aktorski duet chętnie prezentuje fanom swoje taneczne umiejętności... nawet w przerwach między nagraniami kolejnych scen serialu.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy