Reklama

Joanna Kurska zaprasza żonę Martyniuka do „Pytania na Śniadanie”

Joanna Kurska jest żoną byłego prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Kobieta od niedawna pełni funkcję szefowej programu „Pytanie na śniadanie”. Już w tą niedzielę ujrzymy w nim specjalnego gościa – Danutę Martyniuk. Żona gwiazdy disco polo, Zenka Martyniuka, w ostatnim czasie przeszła sporą przemianę, co widzowie będą mogli zobaczyć w nadchodzący weekend.

Danuta Martyniuk: Wielka zmiana wizerunku. Co za metamorfoza!

Żona jednego z największych gwiazd disco polo Zenka Martyniuka przeszła oszałamiającą przemianę. Schudła aż 15 kilogramów, a także postawiła na zmianę swojego ubioru. Kobieta wyznała co skłoniło ją do takiego kroku.

"Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat, że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało" - powiedziała Danuta.

Jak mówi, jej droga do zmiany sylwetki nie była taka prosta. Zdradziła, że swoją przemianę zawdzięcza głównie sobie i temu, w jaki sposób wygląda jej obecne życie. Martyniuk nie kryje, że musiała unikać sporej ilości produktów w swojej codziennej diecie.

Joanna Kurska: Co skłoniło ją do zaproszenia Danuty Martyniuk?

Reklama

Joanna Kurska jest żoną bardzo znanego, byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego. Kobieta dostała ostatnio dość wysokie stanowisko - została szefową programu "Pytania na śniadanie" emitowanego na stacji TVP2. Nie kryje, co skłoniło ją do wybory Danuty Martyniuk jako swojego niedzielnego gościa.

"Danutę Martyniuk do kuchni "Pytania na Śniadanie" zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść. Wiem, że pani Danuta przygotuje m.in. ulubioną owsiankę, ale nie tylko. Zapraszam do oglądania "Pytania na Śniadanie" w niedzielę" - powiedziała Joanna Kurska w jednym z wywiadów.

Żona byłego prezesa zaznacza, że to nie jedyny gość, który zajmie się kuchnią w programie. Zapowiedziała koleje gwiazdy, które pojawią się w następnych emisjach "Pytania na śniadanie".

Zobacz też:

Anna Mucha uderza w Julię Wieniawę: "Daleką drogę musi przejść"

"Top Model": Na planie programu doszło do wypadku

"Rolnik szuka żony": Znów odwołają emisję? Widzowie kpią z TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy