Reklama

"Top Model": Na planie programu doszło do wypadku

Uczestnicy programu "Top Model" w każdym odcinku mierzą się z nowymi wyzwaniami. W ten sposób mają przekonać się, że praca w modelingu to nie ścieżka usłana różami. Bywa, że sesje są wręcz niebezpieczne. Ostatnio szczęścia zabrakło Natalii.

Trwa emisja 11. sezonu programu "Top Model". W ostatnim odcinku uczestnicy zostali poddani metamorfozom, wzięli również udział w pokazie mody oraz w sesji zdjęciowej. 

"Top Model": Na planie programu doszło do wypadku

W trakcie sesji modelki fotografował Marcin Tyszka. Istotnym elementem scenografii był zawieszony nad wodą księżyc. Uczestnicy mieli pozować, uczepiając się rekwizytu zawieszonego na linie. Dekoracja pozostawała w ruchu, co dodatkowo utrudniało zadanie. Sesję oceniała modelka Monika Jagaciak, która była gościem specjalnym. 

Reklama

Natalia Woś była optymistycznie nastawiona do tego zadania i początkowo wydawało się, że poradzi sobie z nim świetnie. W pewnej chwili ześlizgnęła się jednak z księżyca i spadła do wody. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że miała na sobie buty z platformą i wysokim słupkiem. 

"Top Model": Kiedy emisja kolejnego odcinka?

Widzowie zobaczą najnowszy odcinek "Top Model" w środę 5 października o 21.35 na kanale TVN (powtórka 8 października o 15:10). 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy