"Gogglebox": "Big Boy" schudł 170 kg. "Nie chciałem umrzeć w wieku 36 lat"

Mateusz "Big Boy" Borkowski zasłynął dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziś wygląda zupełnie inaczej niż w pierwszych sezonach show, kiedy ważył 235 kilogramów. Gwiazdor schudł aż 170 kg a dziś inspiruje innych, opisując swoją trudną drogę.

Mateusz "Big Boy" Borkowski: Kim jest?

Mateusz "Big Boy" Borkowski to jeden z najdłużej występujących uczestników w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne.

"Big Boy" urodził się 4 lipca 1985 roku i pochodzi z Kielc. Pseudonim "Big Boy" wziął się od tego, że gwiazdor kiedyś był sporych rozmiarów. W "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawił się gdy ważył 230 kilogramów. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski: Oszałamiająca metamorfoza

Uczestnik show TTV postanowił całkowicie odmienić swoje życie i w imponującym tempie zaczął gubić kilogramy. Mężczyzna poddał się operacji zmniejszenia żołądka, zaczął prowadzić zdrową dietę i uprawiać sport. W efekcie w ciągu kilku lat, na oczach widzów "Gogglebox", zrzucił aż 170 kilogramów. Co go do tego skłoniło?

Reklama

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznał, że zaczął mieć problemy z wykonywaniem prostych czynności. 

Lekarz nie owijał w bawełnę i wprost powiedział mężczyźnie, że jeśli czegoś nie zmieni, to nie pożyje za długo. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski schudł aż 170 kg

Mateusz "Big Boy" Borkowski za sprawą swojej przemiany stał się ogromną inspiracją i motywacją dla wielu swoich fanów. Gwiazdor programu "Gogglebox" regularnie pisze o swojej metamorfozie w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu wyznał na Instagramie, że waży 73 kilogramy. Niedawno zamieścił także mocny wpis, w którym w niezwykle osobliwy sposób pożegnał dawnego siebie.

Bohater show "Gogglebox" od kilku lat cieszy się nowym, lepszym życiem. Dzięki utracie kilogramów odzyskał zdrowie i dziś jest w znakomitej formie. Nie zamierza jednak pozbywać się tego, co przypomina mu o dawnym wyglądzie. Fani nieraz dopytywali go, czy nie chciałby operacyjnie usunąć nadmiar skóry. Big Boy nie ma takich planów. Pozostałą po odchudzaniu skórę nazywa swoim "trofeum".

Borkowski podczas wakacji w Egipcie zapozował do zdjęcia tylko w kąpielówkach i zaprezentował, jak po zrzuceniu 170 kilogramów zmieniło się jego ciało.

W rozmowie z nami opowiedział o wyjeździe, na którym był z wyjątkową osobą.

Mateusz "Big Boy" Borkowski przyznaje, że mimo, że może cieszyć się zdrowiem i nowym ciałem, to przeszłość nadal z nim jest na co dzień.

"99 - Gra o wszystko": Mateusz "Big Boy" Borkowski wziął udział w najnowszej edycji

Mateusz "Big Boy" Borkowski wziął udział w nowym sezonie programu TTV "99 – Gra o wszystko", który będzie miał premierę 28 sierpnia. 

"99 - Gra o wszystko" składa się z rozmaitych konkurencji. Uczestnicy muszą użyć sprytu, sprawności fizycznej i nieraz liczyć na szczęście, aby je pokonać. Nie wszystkim się to udaje. Ci, którzy nie wykonają zadania, odpadają z programu. Celem jest wielki finał. 

Zobacz też:

"Królowe Życia": Luksusowy dom i nowy wygląd. Kim jest Iza Macudzińska?

Agnieszka Kotońska dziś cieszy się życiem, które w przeszłości ją doświadczyło. Kim jest?

Paolo Cozza: Charyzmatyczny Włoch z "Europa da się lubić". Co robi dziś?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy