Agnieszka Kotońska dziś cieszy się życiem, które w przeszłości ją doświadczyło. Kim jest?

Agnieszka Kotońska to jedna z wielu osobistości, które zyskały sławę dzięki programom TTV. Kobieta co tydzień zasiada na kanapie z mężem Arturem, z którym komentuje najważniejsze wydarzenia w telewizji w "Gogglebox. Przed telewizorem". Zachwyca pewnością siebie i pozytywnym nastawieniem, jednak nie zawsze jej życie tak wyglądało.

Agnieszka Kotońska: Kim jest gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Agnieszka Kotońska zasłynęła w telewizji dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka co tydzień zasiada na kanapie z mężem Arturem, z którym komentuje najważniejsze wydarzenia w telewizji. Czasami towarzyszy im syn - Dajan. 45-latkę możemy oglądać nie tylko w "Goggleboxie", ale też w innych produkcjach TTV. Niedawno gwiazda wzięła udział w show "99 - Gra o wszystko", w którym mierzyła się z wymagającymi konkurencjami.

Kotońska doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. Udział w jednym z najpopularniejszych show TTV przyniósł jej ogromną liczbę obserwatorów na Instagramie i fanów. Dziś internetową bibliotekę zdjęć 45-latki obserwuje ponad 330 tys. internautów z całego świata. Agnieszka często dzieli się w sieci prywatnym i zawodowym życiem. 

Reklama

Agnieszka Kotońska: Nastoletnie rodzicielstwo

Agnieszka Kotońska jest bardzo zżyta z mężem Arturem oraz synem, Dajanem. W rozmowie z Plotkiem otworzyła się na temat wczesnego macierzyństwa. Wyznała, że w ciążę zaszła jeszcze jako 16-latka. Od tamtej pory jej życie wywróciło się do góry nogami i musiała sobie poradzić z trudną sytuacją, w której się niespodziewanie znalazła.

We wspomnianym wywiadzie, gwiazda podkreśliła, że jest bardzo wdzięczna za pomoc. Mówi także, że gdyby nie rodzice, jej życie mogło pójść w złym kierunku...

Agnieszka Kotońska wspomina, że nie odczuła niechęci ze strony bliskich, gdy dowiedzieli się o ciąży. Nieco inaczej było w przypadku mieszkańców jej rodzinnej miejscowości.

Agnieszka Kotońska: Drastycznie schudła i przeszła metamorfozę

Agnieszka Kotońska w ostatnich latach przeszła wielką transformację, jeśli chodzi o wygląd. Kobieta postanowiła zadbać o siebie, swoje zdrowie i schudnąć. Udało jej się zrzucić aż 38 kg! Opowiedziała nam o tym w wywiadzie.

Zmiany zaszły nie tylko w jej ciele. Celebrytka postanowiła zadbać także o swoje włosy i... garderobę! Na Instagramie prezentuje wystrzałowe, młodzieżowe stylizacje.

Jej pewność siebie po metamorfozie i całkowita akceptacja własnego ciała zyskują podziw w oczach fanów. Pod jej zdjęciami internauci często komplementują odmienioną Agnieszkę. Sama gwiazda zaraża innych pozytywnym nastawieniem!

Agnieszka Kotońska weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

Niebawem na antenie Polsatu widzowie będą mogli oglądać kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że fani Agnieszki Kotońskiej bardzo chętnie zobaczyliby gwiazdę na parkiecie show!

Niedawno zorganizowała na Instagramie serię Q&A, podczas której odpowiadała na pytania fanów, którzy spytali o jej zdanie na temat występu w "Tańcu z Gwiazdami"

"99 - Gra o wszystko": Agnieszka Kotońska wzięła udział w najnowszej edycji

Agnieszka Kotońska wzięła udział w nowym sezonie programu "99 – Gra o wszystko", który będzie miał premierę 28 sierpnia. 

"99 - Gra o wszystko" składa się z rozmaitych konkurencji. Uczestnicy muszą użyć sprytu, sprawności fizycznej i nieraz liczyć na szczęście, aby je pokonać. Nie wszystkim się to udaje. Ci, którzy nie wykonają zadania, odpadają z programu. Celem jest wielki finał. 

Zobacz też:

Paolo Cozza: Charyzmatyczny Włoch z "Europa da się lubić". Co robi dziś?

"Surowi rodzice" znów w telewizji. Kontrowersyjny program powraca po latach

"Królowe Życia": Luksusowy dom i nowy wygląd. Kim jest Iza Macudzińska?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama