"Królowe Życia": Luksusowy dom i nowy wygląd. Kim jest Iza Macudzińska?

Iza Macudzińska zasłynęła z reality show TTV "Królowe Życia". Razem z mężem i córką pokazali swoje luksusowe życie. Dzięki programowi zyskała zarówno wielkich fanów, jak i hejterów. Po przerwie gwiazda wraca do telewizji... odmieniona! Nowy dom to nie jedyna zmiana w jej życiu.

Izabela Macudzińska urodziła się 22 stycznia 1984 roku. Szerokiej publiczności pokazała swoje życie od kulis w programie "Królowe życia" na TTV. Ponoć propozycję wzięcia udziału w reality show otrzymała, gdy... była w szpitalu! Chorowała wtedy na zapalenie płuc. 

Iza Macudzińska w "Królowych życia" występowała wraz ze swoim mężem, Patrykiem Borowiakiem. Para jest razem od prawie 20 lat i wychowują nastoletnią córkę, Elizę. 

Skąd Iza Macudzińska wzięła się w reality show TTV? Razem z mężem są założycielami marki Just Unique. Macudzińska to prawdziwa bizneswoman, która zajmuje się nie tylko prowadzeniem sklepu stacjonarnego i internetowego, ale także projektowaniem damskich ubrań. Dziś aktywnie prowadzi media społecznościowe, głównie Instagram, na którym śledzi ją ponad pół miliona fanów.

Reklama

Iza Macudzińska: Bajkowy ślub na oczach całej Polski

W jednym z odcinków "Królowych życia" widzowie mogli oglądać bajkowy ślub Izy i Patryka. Para po wielu latach bycia razem postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Nie da się ukryć, że uroczystość zrobiła ogromne wrażenie. Iza Macudzińska podobno od zawsze marzyła o ceremonii ślubnej z rozmachem i dokładnie taką zorganizowali.

Ślub Izy i Patryka odbył się w Kościele św. Jadwigi i św. Jakuba Apostoła we wsi Lusowo pod Poznaniem. Sukienka Izy zachwyciła gości i widzów, a na głowie celebrytki znalazła się korona wysadzana kryształkami. Macudzińska zaprezentowała się na weselu w jeszcze dwóch innych kreacjach. Na weselu pojawili się przyjaciele z programu - Gabriel Seweryn i Rafał Grabias.

Iza Macudzińska wybaczyła zdradę mężowi?

Iza Macudzińska kiedyś została spytana o plotki, które najczęściej słyszy na swój temat. Raz postanowiła poczytać o sobie w internecie, nie był to jednak dobry pomysł.

Przyznała, że jedna plotka szczególnie ją dotknęła. Dotyczyła ona rzekomej zdrady Patryka, o której wypowiedział się sam zainteresowany.

Niektórzy widzowie nie wierzą, że para może przez tyle lat żyć w szczęśliwym związku, dlatego spekulują, że mężczyzna może zdradzać celebrytkę. Iza Macudzińska raz zażartowała, że jej mąż nie musi szukać żadnych "atrakcji". Nawet jeśli by chciał to... nie ma na to czasu.

Iza Macudzińska wprowadziła się do nowego domu

Nie da się ukryć, że Iza Macudzińska uwielbia luksus. W programie widzieliśmy, że otacza się ekskluzywnymi meblami, ubraniami, dodatkami... Gwiazda właśnie wprowadziła się do nowego domu. 

W rozmowie z nami przy okazji wizyty na planie programu "99 - Gra o wszystko" opowiedziała, że miała pracowite wakacje, a to za sprawą zamieszania związanego z wykańczaniem domu i przeprowadzką.

Portal Party.pl dowiedział się co nieco o nowym lokum celebrytki. Dom Izy Macudzińskiej ma kilka poziomów i każde pomieszczenie zostało urządzone pod czujnym okiem kobiety. Nie wszystko jednak zostało zaaranżowane zgodnie z wizją gwiazdy TTV. W rozmowie z Party żaliła się na... za małą garderobę!

Jej córka, Eliza ma własne piętro, na którym znajduje się sypialnia, garderoba oraz salon. Podobno nastolatka mogła urządzić wnętrza według własnych upodobań.

Iza Macudzińska wraca do telewizji

Przez chwilę widzowie nie byli pewni, czy kiedykolwiek zobaczą jeszcze Izę Macudzińską w telewizji. TTV zawiesił program "Królowe Życia", a o Izie na chwilę słuch zaginął. 

Gwiazda jednak wraca do telewizji i zobaczymy ją w programie "99 - Gra o wszystko". W rozmowie z nami powiedziała także, że Patryk szykuje kolejny projekt, więc bardzo możliwe, że wkrótce zobaczymy parę częściej na ekranach telewizorów.

Internauci spekulują, że wygląd Izy nieco się zmienił. "Królowa Życia" spotkała się nawet z hejtem na temat jej zabiegów i operacji plastycznych. "Bardzo przykro teraz patrzeć na sztuczną panią, bo już nic nie zostało z naturalnego piękna" - napisała jedna z obserwujących. 

Zmiany w wyglądzie Izy można było oglądać w programie TTV. Gwiazda choruje na Hashimoto, opowiadała o tym w programie. To spowodowało, między innymi, duże wahania w wadze. Nie da się jednak ukryć, że Iza uwielbia zmiany i ciągle pokazuje na Instagramie nową metamorfozę.

"99 - Gra o wszystko": Iza Macudzińska wzięła udział w najnowszej edycji

Iza Macudzińska wzięła udział w nowym sezonie programu TTV "99 – Gra o wszystko", który będzie miał premierę 28 sierpnia. 

"99 - Gra o wszystko" składa się z rozmaitych konkurencji. Uczestnicy muszą użyć sprytu, sprawności fizycznej i nieraz liczyć na szczęście, aby je pokonać. Nie wszystkim się to udaje. Ci, którzy nie wykonają zadania, odpadają z programu. Celem jest wielki finał. 

Zobacz też:

Ewa Mrozowska odchodzi z "Gogglebox". Podała powód

"Top Model". Marcin Tyszka o jurorach: "Często ostro się kłócimy"

"Sanatorium miłości": Piotr w kolejnym programie TVP [zdjęcie]

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Macudzińska | Królowe życia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama