"Fort Boyard Polska": Program wraca z nowym sezonem tej jesieni

Już 9 września polscy widzowie Viaplay będą mieli okazję powrócić do Fortu Boyard wspólnie z plejadą polskich gwiazd. W tegorocznej edycji programu zobaczymy wielu nowych uczestników, którzy będą musieli się zmierzyć także z nowymi, nieznanymi dotąd zadaniami. W świat niezwykłych wyzwań i zagadek zabiorą nas prowadzący – Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga. To już drugi sezon programu Fortu Boyard Polska, który będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Viaplay.

"Fort Boyard Polska": O czym jest program?

"Fort Boyard" to niezwykle popularny program rozrywkowy, który do tej pory doczekał się już 34 edycji emitowanych na całym świecie. Wszystkie odcinki programu nagrywane są w legendarnym forcie mieszczącym się w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Gospodarzami programu są znana aktorka i osobowość telewizyjna - Elżbieta Romanowska oraz artysta kabaretowy i prezenter - Mariusz Kałamaga. Ten duet prowadzących miał już okazję współpracować ze sobą w poprzednim sezonie programu, pokazywanym w 2021 roku na platformie streamingowej Viaplay.

"Fort Boyard Polska": Nowy sezon

Reklama

W nadchodzącym sezonie twórcy "Fortu Boyard Polska" przygotowali dla uczestników wiele emocjonujących wyzwań oraz ciekawych zagadek. Uzupełniono również skarbiec, by po raz kolejny móc wesprzeć akcje charytatywne wskazane przez zwycięskie drużyny. Poprzedni sezon programu cieszył się ogromną popularnością wśród polskich widzów - w tym będzie można zobaczyć jeszcze bardziej emocjonujące konkurencje oraz gwiazdy świata rozrywki i sportu. Pierwsze dwa odcinki nowej serii polscy widzowie będą mogli zobaczyć już w piątek, 9 września, wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Niebawem poznamy także kolejne nazwiska uczestników.

Zobacz też:

Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski: Co robią dziś gwiazdy TVP?

Wiktoria Gąsiewska w gorącej sesji. "Najpiękniejsza"

Beacie Tyszkiewicz wmawiano romans z szefem PRL-owskiej bezpieki!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | Fort Boyard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy