Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski: Co robią dziś gwiazdy TVP?

Oboje byli młodzi, piękni, ze wspaniałymi perspektywami na przyszłość. To właśnie wtedy połączyło ich uczucie, o którym plotkowała cała Polska. Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski poznali się dzięki pracy w Telewizji Polskiej i bardzo szybko w sobie zakochali. Parą byli przez 5 lat, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły. Dziś sprawdzamy, co słychać u gwiazd TVP po latach. Jak ułożyło się im życie?

Najpiękniejsza para TVP

Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski pochodzą z Gdańska. To właśnie tam zaczynali swoje kariery dziennikarskie. Oboje debiutowali w Telewizji Gdańskiej, która jakiś czas później przekształciła się w TVP 3 Gdańsk. Niespełna dwa lata po rozpoczęciu pracy w gdańskim oddziale Telewizji Polskiej, Niecko została przeniesiona do Warszawy. Krótko później w jej ślady poszedł Sławomir Siezieniewski i oboje spotkali się na korytarzach Woronicza.

Piękna dziennikarka swoje miejsce odnalazła w redakcji "Teleexpressu", którego została współprowadzącą, jej kolega z Gdańska dołączył natomiast do zespołu "Wiadomości" i został najmłodszym prezenterem wydania głównego w historii stacji.

Reklama

Zarówno Niecko jak i Siezieniewski w latach 90. uznawani byli za największe nadzieje TVP. Kariera dziennikarzy rozwijała się bardzo prężnie, a każdy rok pracy w Telewizji Polskiej przynosił nowe wyzwania i kolejne awanse. Mimo natłoku obowiązków między dziennikarzami stacji w pewnym momencie mocno zaczęło iskrzyć. Po krótkim czasie zostali parą, a ich romans był szeroko komentowany. Widzowie chętnie śledzili perypetie pary, która do dziś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w historii Telewizji Polskiej.

Jak sami wspominali później w wywiadach - połączyła ich pasja do pracy. Oboje zgodnie przyznawali, że chętnie uczą się od siebie nawzajem i dają sobie wskazówki, a przez to, że pracują w jednej branży, stykają się z tymi samymi problemami i doskonale się rozumieją.

Mimo tych zapewnień, nie wszystko układało się po ich myśli. Po 5 latach związku najpiękniejsza para TVP oznajmiła, że to koniec ich wspólnej drogi. Nigdy nie powiedzieli natomiast, co było powodem ich rozstania.

Jak potoczyły się ich dalsze losy?

Adriana Niecko: Burzliwe życie prywatne i porzucenie telewizji

Tuż po rozstaniu z dziennikarzem TVP, Niecko związała się z zamożnym biznesmenem - Michałem Rejem i ku zaskoczeniu fanów dość szybko wyszła za niego za mąż. Para doczekała się córki Natalii, ale małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Mniej więcej w tym samym czasie do rewolucji doszło w życiu zawodowym gwiazdy. Telewizja Polska postanowiła nie przedłużać umowy z dziennikarką, a ta spakowała swoje rzeczy i rozpoczęła zupełnie nowy rozdział.

Szybko dostała nową pracę i z początkiem 2001 roku została wicedyrektorem gabinetu prezesa PZU Życie. Praca w korporacji jednak jej nie satysfakcjonowała i kiedy w 2004 roku na czele TVP stanął nowy prezes, Niecko znów postanowiła spróbować swoich sił i zapukała do jego gabinetu. Jej starania zakończyły się pomyślnie i znów mogła cieszyć się z posady prowadzącej "Teleexpressu".

Powrót do telewizji nie był jednak taki, jak sobie wyobrażała i po krótkim czasie znów porzuciła telewizję. Przyjęła posadę Marketing & Public Relations Menagera w Banku BPK, skąd dwa lata później przeniosła się do Banku Pekao, gdzie przez kolejne dziesięć lat i trzy miesiące pracowała jako Dyrektor Biura Komunikacji i Wsparcia Marketingowego.

Obecnie pracuje jako marketing director w międzynarodowej kancelarii prawnej i nie udziela się publicznie. Kilka lat temu przyznała, że nie tęskni za pracą w telewizji.

Sławomir Siezieniewski: Nie zrezygnował z małego ekranu

Zarówno życie zawodowe, jak i prywatne Sławomira Siezieniewskiego było o wiele mniej burzliwe niż losy jego byłej partnerki.

Siezieniewski do dziś pracuje w Telewizji Polskiej, dla której poświęcił praktycznie całą swoją karierę. Z TVP związany jest bowiem od 29 lat. W międzyczasie prowadził m.in. "Poranek Info" oraz "Panoramę Info", a także był gospodarzem "Serwisu Info". Obecnie jest jednym z czołowych dziennikarzy TVP Info.

Po rozstaniu z Adrianą Niecko, związał się z Jolantą Markiewicz, z którą doczekał się dwójki dzieci - syna Tymoteusza i córki Hani. Państwo Siezieniewscy wraz z dziećmi mieszkają w Gdańsku.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy