Wiktoria Gąsiewska w gorącej sesji. "Najpiękniejsza"

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się nowe nagranie. 23-latka zaprezentowała fanom "backstage" swojej gorącej sesji zdjęciowej.

Wiktoria Gąsiewska: Kariera

Wiktoria Gąsiewska - polska aktorka i osobowość telewizyjna, pierwsze kroki w branży stawiała jeszcze jako dziecko. Widzowie mieli okazję śledzić jej zmagania w produkcjach, takich jak: "Na dobre i na złe", "Jasminum", "Katyń", "Rodzina zastępcza" oraz "rodzinka.pl". Młoda artystka dorastała na oczach telewizyjnej publiczności. Dziś angażuje się w coraz to kolejne projekty i prężnie rozwija swoją karierę na "scenie".

Odbiorcy mogą kojarzyć ją z występów w serialach, filmach i popularnych programach: "Barwy szczęścia", "Papiery na szczęście", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Krime Story. Love Story", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Szansa na sukces", "Wielka ucieczka". Gąsiewska, jedna z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie, gwiazda młodego pokolenia, wielokrotnie pojawiała się na różnego rodzaju wydarzeniach.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie opowiada o swojej codzienności. Ta skupia się zarówno na chwilach spędzonych w rodzinnym gronie, jak i kulisach planu zdjęciowego.

Publikowane przez nią treści cieszą się zainteresowaniem ze strony 1,1 mln użytkowników sieci. Wakacyjne wyjazdy, czas z bliskimi, współprace z rozmaitymi markami - fani na bieżąco komentują pojawiające się publikacje.

Wiktoria Gąsiewska: Gorąca sesja zdjęciowa

Od czasu do czasu 23-latka wciela się w rolę modelki i zaskakuje obserwatorów kolejnymi ujęciami, powstałymi w ramach spotkań z profesjonalnymi fotografami i fotografkami. Teraz podzieliła się krótkim nagraniem, na którym internauci mają okazję podziwiać jej zmagania przed obiektywem. Artystka śmiało pozuje przed aparatem, a cały proces relacjonuje w sieci.

Wiktoria Gąsiewska prezentuje się w różnorodnych stylizacjach, a fani nie kryją swojego zachwytu. W zmysłowym wydaniu i niczym "ryba w wodzie" - oczarowuje internetową publiczność. W sekcji komentarzy posypały się komplementy.

"W swoim żywiole", "Mega, nie mogę się doczekać efektów", "Pięknie", "Piękny backstage", "Jaka śliczna", "Piękna i utalentowana", "Najpiękniejsza" - pisali fani.

Pojawił się także komentarz autorstwa samego twórcy. "Pięknie dziękuję za mega sesję razem, niedługo efekty" - podkreślił fotograf Przemysław Maruszczyk.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy