"Europa z powietrza: Boże Narodzenie": Świąteczna podróż przez Europę

Z okazji zbliżającego się okresu świątecznego National Geographic przygotował dla widzów specjalne odcinki programu "Europa z powietrza: Boże Narodzenie", w których zobaczymy jedne z najpiękniejszych "świątecznych" miejsc z perspektywy lotu ptaka.

"Europa z powietrza: Boże Narodzenie": Świąteczna podróż

Program "Europa z powietrza" emitowany jest na antenie National Geographic od kilku lat. W odcinkach widzowie mogą zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Europie z lotu ptaka. W specjalnym wydaniu poświęconym świętom Bożego Narodzenia zostaną pokazane nie tylko różnorodne miejsca ale również tradycje z wielu zakątków Europy.

W "Europa z powietrza: Boże Narodzenie" zostanie pokazane fińskie miasto - Rovanieni, w którym wedle legend miesza św. Mikołaj. Widzowie zobaczą jak przebiega sortowanie przesyłek czy spęd reniferów. Oprócz tego miłośnicy jarmarków bożonarodzeniowych zobaczą najsłynniejsze z nich oraz drogę, jaką przemierza... świąteczny pociąg.

Reklama

"Europa z powietrza: Boże Narodzenie": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierę programu "Europa z powietrza: Boże Narodzenie" została zaplanowana na niedzielę 4 grudnia 2022 roku o godz. 12:00.

Zobacz też:

Przemek Kossakowski: Studentka napisała pracę licencjacką o "Down the road"

Andrzej Kozera: Był symbolem komunistycznej propagandy. W TVP miał status... niezatapialnego!

Barbara Kurdej-Szatan: Wulgarny post? Wcale nie! To dlatego wyleciała z TVP

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: National Geographic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy