Przemek Kossakowski: Studentka napisała pracę licencjacką o "Down the road"

Przemek Kossakowski po spotkaniu ze studentami Uniwersytetu Łódzkiego dostał do podpisania... pracę licencjacką! Okazało się, że gwiazdor TTV był jednym z jej bohaterów, gdyż praca poświęcona jest jego programowi telewizyjnemu "Down the road. Zespół w trasie".

Po tym, jak na początku października do księgarń trafiła nowa książka Przemka Kossakowskiego, "Drobna nieuważność i inne historie" zawierająca opowieści wzięte z jego życia, jak i ludzi, których poznał podczas swoich podróży, dziennikarz ruszył w tournee promocyjne po Polsce. 

Przemek Kossakowski dał autograf na... pracy licencjackiej!

Niedawno o swoich przygodach rozprawiał w bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego. Tam spotkała go niezwykła sytuacja, którą opisał w swoich mediach społecznościowych.

Tytuł rozprawy brzmiał bowiem następująco: "Obraz medialny osób z niepełnosprawnością intelektualną w serialu dokumentalnym 'Down the Road. Zespół w trasie'".

Reklama

Rozprawa została obroniona na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Jej autorka, Martyna Bak, została oceniona na piątkę. Swoimi odczuciami na temat wspomnianej pracy licencjackiej Bak podzieliła się pod postem Kossakowskiego. 

Przemek Kossakowski zawiesił karierę telewizyjną

Od 2020 r. na antenie TTV wyemitowano trzy sezony "Down the road". Program opowiadający o młodych osobach z zespołem Downa, które wraz z Kossakowskim podróżują po europejskich krajach, cieszył się dużą popularnością. 

Mimo to dziennikarz ogłosił w kwietniu 2022 r., że zawiesza karierę telewizyjną. Skąd ta decyzja? Dziennikarz skupił się na organizowaniu swojego ośrodka Arterytorium dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, gdzie terapia opiera się na działaniach artystycznych. Zlokalizowana na lubelskiej wsi placówka działa od czerwca.

Czytaj więcej: Przemek Kossakowski: Zmienił się nie do poznania. Fani w szoku!

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy