Andrzej Piaseczny o życiu z mamą i partnerem. Jak wspólnie im się mieszka?

Andrzej Piaseczny
Andrzej PiasecznyPawel WodzynskiEast News

Andrzej Piaseczny szczerze o partnerze

"Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać" - powiedział Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny: Jak mieszka mu się z mamą i partnerem?

Zobacz również:

"Zbieramy się na śniadanie nie wcześniej niż 10:30, chyba że muszę gdzieś wyjechać bardzo rano, wtedy uzgadniamy, czy jest sens podnosić się tak wcześnie, ale do czego zmierzam... Zaczynamy od przytulania się, nie od śniadania. Serdecznie polecam, podobno kiedy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy" - dodał Piaseczny
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?