Aleksandra Kwaśniewska: Przestronność i wygoda! Jak mieszka dziennikarka?

Jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska? Córka byłego prezydenta urządziła swój dom w Wilanowie ze smakiem i stylem. Zobaczcie, jak mieszka!

Aleksandra Kwaśniewska: "Miasto kobiet" i tytuł "Osobowość Roku"

Aleksandra Kwaśniewska zaczęła swoją przygodę z polskim światem show-biznesu od występu w popularnym show "Taniec z gwiazdami". Później na kilka lat zniknęła z ekranu, aby powrócić jako prowadząca program "Miasto kobiet". Kilka miesięcy temu została uznana na gali "Marki Roku" za "Osobowość Roku" w kategorii "Kobieca telewizja".

"Napisano mi w uzasadnieniu, że jest to za zabieranie głosu w sprawach ważnych społecznie. To mnie bardzo ucieszyło, szczerze mówiąc" - mówiła w programie Dzień Dobry TVN.

Aleksandra Kwaśniewska od lat jest w szczęśliwym związku z Kubą Badachem, muzykiem. Choć oboje funkcjonują w show-biznesie, to w odróżnieniu od wielu kolegów i koleżanek po fachu, strzegą swojej prywatności i nie dzielą się z mediami informacjami na temat swojego codziennego życia czy relacji rodzinnych.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska: Dom w Wilanowie

Była prezydentówna jest za to aktywna w mediach społecznościowych. Jednak na Instagramie publikuje raczej zdjęcia z podróży, sesji zdjęciowych czy z przyjaciółmi i współpracownikami. Na niektórych zdjęciach możemy jednak zobaczyć, jak Aleksandra Kwaśniewska urządziła swój dom w Wilanowie. Dom Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha znajduje się w luksusowej dzielnicy Warszawy. Jak donosiły media, posiadłość ma być warta 1 mln 400 tys. zł.

Jak jest urządzony dom?

Salon jest przestronny i przytulny. Na zdjęciach możemy zobaczyć drewnianą podłogę, wygodną sofę oraz pokaźnych rozmiarów regał jak i geometryczny stolik. W pokoju uważni obserwujący mogą dostrzec również wiele dodatków. Regał, który przypomina meble z okresu PRL-u, jest zapełniony książkami, płytami i innymi drobiazgami. Wszystko to nadaje swojski i przytulny klimat.

W sypialni można zobaczyć odcienie szarości i bieli. Podobnie jak i w innych pokojach i na zdjęciach z sypialnie obserwujący Aleksandrę Kwaśniewską na Instagramie użytkownicy mogą zobaczyć jej czworonożnych ulubieńców.

W łazience królują nieco inne kolory - tutaj jest dużo czerni i bieli. Znajduje się w niej również wiele dodatków (świece i lampy) oraz zieleni.

Uwagę zwraca również taras w domu dziennikarki. Przestronny i wypełniony kwiatami jest idealnym miejscem do wypoczynku.

Zobacz też:
Ołeh Sawkin: Zasłynął dzięki roli w "Na Wspólnej", dziś w Kijowie wspiera rodaków!

Weronika Parys: Co się dziś dzieje z gwiazdą "Plebanii"?

Gwiazdy bez wykształcenia? Niektórzy świetnie sobie radzą nawet bez matury

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama