Reklama

Zmysłowa Klaudia El Dursi zachwyca na zdjęciu! "Petarda"

Klaudia El Dursi, gwiazda i prowadząca program "Hotel Paradise", podzieliła się z obserwującymi ją na Instagramie fanami nowym zdjęciem. Szybko pojawiły się pod nim pozytywne komentarze. "Petarda" - piszą internauci.

Klaudia El Dursi: Gwiazda "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi od wielu lat próbowała zrobić karierę w show-biznesie, ale prawdziwą popularność przyniósł jej dopiero udział w programie "Top Model". Choć go nie wygrała, to pojawienie się w popularnym formacie otworzyło jej wiele drzwi. Wkrótce modelka została gospodynią randkowego reality show "Hotel Paradise". Egzotyczna piękność jest bez wątpienia największą gwiazdą, jaką wylansował wspomniany program.

Klaudia El Dursi: Instagram

Prowadząca "Hotel Paradise" cieszy się popularnością, jakiej tylko mogą pozazdrościć zgłaszający się do programu uczestnicy. Gospodyni show tylko na Instagramie ma ponad 800 tysięcy followersów, którzy bacznie i z dużym zaangażowaniem śledzą jej poczynania. El Dursi nie może narzekać na brak zainteresowania. Pod każdym jej postem w mediach społecznościowych pojawiają się dziesiątki tysięcy polubień i setki komentarzy.

Reklama

Klaudia El Dursi w obcisłym body

Klaudia El Dursi jako gospodyni "Hotelu Paradise" wiele miesięcy w roku spędza poza granicami naszego kraju. Program nagrywany jest w najegzotyczniejszych zakątkach świata, gdzie temperatura znacząco przewyższa tę w Polsce, zatem El Dursi na publikowanych w sieci zdjęciach najczęściej jest bardzo skąpo odziana.

Choć modelka zdążyła już wrócić z Panamy, gdzie kręcone były ostatnie sezony prowadzonego przez nią reality show, to nie rezygnuje z odsłaniania ciała. Ostatnio pokazała się fanom ubrana jedynie w obcisłe body. Zdjęcia miały być reklamą wegańskich produktów do włosów, ale chyba mało kto zwrócił na nie uwagę. Fani skupili się na komplementowaniu urody i sylwetki gwiazdy "Hotelu Paradise".

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Marta Chodorowska ekspertką od ról kochanek? Zaskoczy w nowym serialu

Grał w kultowych filmach i serialach! Co dziś słychać u Michała Milowicza?

Paweł Burczyk: Jak potoczyło się życie Luksusa z "13 Posterunku"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy