Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta Chodorowska ekspertką od ról kochanek? Zaskoczy w nowym serialu

Martę Chodorowską najlepiej zapamiętaliśmy jako Klaudię Kozioł - córkę wójta z serialu "Ranczo". Jej bohaterka wielokrotnie zmieniała swój styl: od zbuntowanej nastolatki po młodą kobietę sukcesu. Dzisiaj prezentuje nowe oblicze w innym uwielbianym serialu widzów TVP. Jej postać nieźle namieszała w życiu bohaterów "M jak miłość".

Ekspertka od roli kochanek?

Marta Chodorowska popularność zdobyła dzięki serialowi "Ranczo". Rola Klaudii Kozioł, w którą wcielała się przez dekadę, mocno przylgnęła do jej zawodowego wizerunku. Aktorka długo musiała czekać na zwrot w swojej karierze. Po 40-tce zaczęły do niej przychodzić ciekawe propozycje. Najpierw dołączyła do obsady "M jak miłość", gdzie gra ambitną prawniczkę, która zostaje kochanką Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), a tym samym rywalką jego żony Magdy (Anna Mucha). 

Również w realizowanym właśnie serialu Polsatu "Lulu" wciela się w postać kochanki, tym razem odbija serialowego męża Annie Dereszowskiej. "Mam wrażenie, że po rolach zbuntowanych nastolatek przyszedł teraz czas na role kochanek, co mnie bardzo bawi. W "Lulu" mam jednak do czynienia z innym rodzajem kochanki niż w "M jak miłość". Moja bohaterka to osoba wyrachowana - przyjaźni się ze swoją sąsiadką, a jednocześnie sypia z jej mężem. Jest bezczelna. Bierze, co chce. Mówi: "Ty idziesz dzisiaj ze mną" i realizuje swój plan. Nawet nie próbuję jej bronić. Bardzo się cieszę, bo nigdy tak nie byłam obsadzona" - przyznaje z uśmiechem aktorka.

Reklama

Widzowie pokochali ją za rolę w "Ranczu". Marta Chodorowska nadal zaskakuje

"Lulu": O czym opowie serial?

"Lulu" to serial obyczajowy z dużą dawką pozytywnych emocji i zaskakującymi perypetiami. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten czuły pseudonim wkrótce może stać się znakiem biznesowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną "przy mężu", wysoko postawionym urzędniku (Przemysław Sadowski) i matką nastolatki (Weronika Wachowska).

W efekcie zdrady męża i nagłego ich rozstania kobieta musi radzić sobie sama. Postanawia więc otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś co dotąd było tylko jej prywatną pasją musi stać się jej zawodem! Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) - zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracowniczka studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przyniosą czasem jednak więcej szkody niż pożytku.

W tym czasie nie znikną kłopoty rodzinne i problemy wychowawcze z córką nastolatką. Na drodze Lulu stanie jej dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki) a kłody pod nogi rzucać będzie zazdrosna sąsiadka Elka (Joanna Kurowska). A wszystko to w towarzystwie lukru, złotej posypki i masy cukrowej we wszystkich kolorach.

Widzowie pokochali ją za rolę w "Ranczu". Marta Chodorowska nadal zaskakuje
"Lulu": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Kingi Dębskiej! W roli głównej Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy