Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Jak ratowniczka ze "Słonecznego patrolu"

Aktorka wróciła wspomnieniami do słonecznego wyjazdu. Fotografie opublikowała na swoim instagramowym profilu. Jak zareagowali fani?

Wiktoria Gąsiewska: Prywatnie i zawodowo

Wiktoria Gąsiewska, aktorka, znana z produkcji, takich jak: "Rodzinka.pl", "Barwy szczęścia", "Papiery na szczęście", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Krime Story. Love Story", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Futro z misia", "Lejdis", "Katyń", "Jasminum", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Szansa na sukces" czy "Wielka ucieczka", aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jeszcze do niedawna internetowi fani gwiazdy mieli okazję śledzić jej relacje z rodzinnego wyjazdu do Turcji.

I choć artystka jest już w Polsce, na jej Instagramie nie brakuje kadrów, które pozwoliły zapisać wakacyjne wspomnienia na dłużej. Młoda celebrytka wróciła do zawodowych obowiązków, których kulisy relacjonowała za pośrednictwem InstaStories. Teraz podzieliła się z obserwatorami dwiema fotografiami. Te pozwalają choć na chwilę przenieść się w malownicze miejsce, w którym aktorka spędzała czas wolny od pracy.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Wspomina wakacje

Na profilu, obserwowanym przez 1,1 mln użytkowników sieci, artystka mówi o swoich przeżyciach, przemyśleniach, doświadczeniach, udostępnia efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych czy kadry wykonane w domowym zaciszu. Tym razem opublikowała serię dwóch zdjęć prosto ze skutera wodnego. Na tle niekończącej się linii wody, z tajemniczym spojrzeniem (pierwsze zdjęcie), z zachwycającym uśmiechem (drugie zdjęcie) oraz w doborowym towarzystwie - korzysta z promieni słońca i wodnych atrakcji.

Internauci nie przeszli obojętnie obok opublikowanych ujęć. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów. Wakacyjne ujęcia zdecydowanie podbijają wirtualne serca obserwatorów gwiazdy. Ognistym reakcjom oraz pochlebstwom nie ma końca!

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Natasza Urbańska rozpala wyobraźnię fanów! Kusi w skąpym stroju kąpielowym

Edyta Herbuś zachwyca na wakacjach! Co za dekolt!

Elizabeth Olsen potajemnie wyszła za mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL