Reklama

Edyta Herbuś zachwyca na wakacjach! Co za dekolt!

Edyta Herbuś przebywa obecnie w słonecznej Kalifornii, skąd na bieżąco relacjonuje swoją wycieczkę. Gwiazda spędza czas wśród najbliższych i odpoczywa w pięknych okolicznościach natury. Jej ostatnie zdjęcie wprost zachwyciło fanów!

Edyta Herbuś - kariera

Edyta Herbuś, wszechstronnie utalentowana polska artystka, znana z produkcji, takich jak: "Jak pokochałam gangstera", "Pierwsza miłość", "7 uczuć", "Klan", relacjonuje swoją codzienność w sieci. Tancerka, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zwyciężczyni Konkursu Tańca Eurowizji - pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Ich liczba na samym Instagramie sięga już 246 tysięcy osób. Aktorka chętnie dzieli się wydarzeniami z zakresu życia prywatnego, jak i życia zawodowego. W pojawiających się wpisach nie brakuje także sporej dawki motywacji i pozytywnej energii.

Reklama

Wycieczka do słonecznej Kalifornii

Gwiazda pokazuje, jak wyglądają kulisy jej przygotowań do teatralnych spektakli, jak spędza czas wolny od światła reflektorów oraz jak podróżuje po świecie. W ostatnim czasie publikowane przez Edytę Herbuś treści skupiają się głównie na jej wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Aktorka cieszy się czasem z bliskimi i na bieżąco relacjonuje swój pobyt w słonecznej Kalifornii.

"Los Angeles, California. Znów poczułam tę MOC... Tak właśnie zapamiętałam energię tego miejsca, wspominając czas, kiedy byłam tutaj po raz pierwszy... To był dla mnie ważny moment, w którym na warsztatach aktorskich Masterclass, rozpoczynałam odważnie nowy etap w swoim zawodowym życiu. Miejsce to samo, ale ja zmieniłam się bardzo" - pisała w ramach jednej z publikacji.

Artystka fotografuje zapierające dech w piersiach widoki, wypoczywa w malowniczych okolicznościach przyrody i zachwyca fanów coraz to kolejnymi ujęciami.

Wyjątkowe spotkanie na plaży

Zarówno w internetowym albumie celebrytki, jak i na InstaStories nie brakuje kadrów w iście wakacyjnym klimacie. Zdjęcia na piasku, szum fal i prażące promienie słońca przywodzą na myśl błogi relaks. Edyta Herbuś dzieli się swoim szczęściem z internautami.

Podczas jednej z wizyt na plaży spotkała niezwykłego gościa.

"I tutaj, zobaczcie, jakie piękne stworzenie leży sobie na plaży. Uwaga... foka. Pierwszy raz w życiu widzę to cudo na żywo" - podkreśla artystka.

Zwraca jednocześnie uwagę, że w sytuacji, w której spotkamy zwierzę na naszej drodze, nie powinniśmy zaganiać go do wody, a raczej zapewnić mu spokój i bezpieczeństwo do czasu przyjazdu pracowników Stacji Morskiej.

"Ten Californijski styl bardzo mi odpowiada!"

Wydaje się, że nie jest to jedyna wyjątkowa postać, którą Edyta Herbuś poznała na swoim wyjeździe...

Ten Californijski styl bardzo mi odpowiada! Z uśmiechem weszłam w ten klimat, mam już nowe koleżanki, z którymi, jak widać, stworzyłyśmy zgraną paczkę! Czekają tu na mnie codziennie, dacie wiarę? I tylko tych rzęs im troszkę zazdroszczę - podkreśla z humorem aktorka.

Opis nawiązuje tym samym do zdjęcia, na którym widzimy Edytę Herbuś w kapeluszu, okularach przeciwsłonecznych i sukience z wycięciami. Tancerka oczarowuje fanów swoją osobowością, uśmiechem oraz opalenizną. Pozuje na tle kolorowego muralu. W sekcji komentarzy sypią się komplementy:

"Prześliczna;"
"Pełnia klasy;"
"Najpiękniejsza jak zawsze" - pisali.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL