Reklama

Natasza Urbańska rozpala wyobraźnię fanów! Kusi w skąpym stroju kąpielowym

Natasza Urbańska od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych Polek. Gwiazda chętnie chwali się na Instagramie swoją codziennością, a także licznymi sesjami zdjęciowymi, w których bierze udział. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawiły się zdjęcia, które rozgrzały fanów. Aktorka pozuje na nich w stroju kąpielowym i udowadnia, że czas się dla niej zatrzymał.

Natasza Urbańska na artystycznej scenie

Natasza Urbańska, aktorka, tancerka, piosenkarka, konferansjerka, projektantka mody, angażuje się w coraz to kolejne zawodowe projekty. Jeszcze jakiś czas temu wzięła udział w popularnym show pt. "Mask Singer". Celebrytka kryła się pod przebraniem Deszczu. Jej występy oczarowały publiczność, a ona sama ostatecznie wygrała program i zdobyła nagrodę złotej maski. Artystka pojawiła w produkcjach, wśród których wyróżnia się m.in.: "1920 Bitwę Warszawską", "365 dni", "365 dni: Ten dzień", "Sztos", "Falę zbrodni". 44-latka udziela się również na scenie muzycznej. Autorka "Hitów Buffo vol. 1 - Natasza Urbańska", "One" w ubiegłym roku wydała swój trzeci album studyjny pt. "Rajd 44". Nie zwalnia tempa, nawiązuje współprace z rozmaitymi markami i występuje na deskach teatru.

Reklama

Przy wszystkich zawodowych obowiązkach nie zapomina o fanach, których liczba na samym Instagramie sięga już 149 tysięcy osób. Urbańska cieszy się niemałą rozpoznawalnością. Utrzymuje stały kontakt z obserwatorami i publikuje treści prezentujące kulisy jej codzienności. W wirtualnej galerii zdjęć artystki nie brakuje również kadrów w iście wakacyjnym klimacie. Gwiazda cieszy się promieniami słońca, a jej pozytywna energia oczarowuje internetową publiczność.

Internauci: "Ach, jak gorąco"

Celebrytka zaprezentowała się we wzorzystym, jednoczęściowym stroju kąpielowym. Z uśmiechem staje przed aparatem, a w opisie fotografii wskazuje: "35°". Gwiazda odniosła się do wysokich temperatur powietrza i sama podgrzała atmosferę! W kostiumie prezentuje się, zdaniem internautów, wprost "przepięknie". Dopasowana kolorystycznie koszula oraz okulary przeciwsłoneczne dopełniają całości stylizacji.

Obserwatorzy nie szczędzą pochlebstw, a w sekcji komentarzy sypią się słowa uznania. Wydaje się, że Natasza Urbańska po raz kolejny podbiła wirtualne serca fanów. W wakacyjnym wydaniu - zachwyca.

"Petarda";
"Ładnie";
"Piękna";
"Natasza, wyglądasz przepięknie, ogień" - czytamy.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL