Reklama

Elizabeth Olsen potajemnie wyszła za mąż

Jedna ze słynnych sióstr Olsen, Elizabeth wyjawiła, że jeszcze przed pandemią w sekrecie wzięła ślub z muzykiem, Robbiem Arnettem. Zdradziła tę tajemnicę przy okazji premiery ilustrowanej książki dla dzieci, którą stworzyła wspólnie z mężem.

W 2021 r. w jednym z wywiadów Elizabeth Olsen nazwała swojego partnera Robbiego Arnetta "mężem". Nie doprecyzowała wówczas, czy faktycznie wyszła za niego za mąż, czy może określiła go tak żartobliwie. Gospodarz programu "The Jess Cagle Show" w stacji radiowej SiriusXM's, goszcząc w swojej audycji Olsen i Arnetta postanowił wyjaśnić tę kwestię. "Czy wzięliście ślub podczas lockdownu?" - spytał. "Pobraliśmy się potajemnie, a później mieliśmy jeszcze jeden ślub. W obu przypadkach było to przed covidem" - stwierdziła aktorka.

Reklama

Elizabeth Olsen: Kim jest mąż znanej aktorki?

Przyznała, że mieli szczęście, że ona i Arnett pobrali się przed wybuchem pandemii i wynikającymi z tego ograniczeniami podróżowania. Powiedziała, że musiała wtedy przez wiele miesięcy pracować w Anglii i gdyby nie fakt, że Robbie jest jej mężem, nie mógłby jej tam towarzyszyć, bo nie dostałby wizy. A przede wszystkim mieliby kłopot, by w ogóle zorganizować ślub.

Olsen i Arnett są parą od 2017 r. Aktorka poznała wokalistę indie-popowego zespołu Milo Greene podczas wakacji w Meksyku. Zaręczyli się w lipcu 2019. Piosenkarz sprezentował jej pierścionek ze szmaragdem. Wcześniej Elizabeth była zaręczona z aktorem Boydem Holbrookiem ("Narcos", "Zaginiona dziewczyna"), ale rozstali się w 2015 r.

Para, jak na razie, nie doczekała się wspólnego dziecka. Za to na świecie pojawiła się ich wspólna debiutancka książka "Hattie Harmony: Worry Detective". To ilustrowana publikacja dla dzieci, która ma pomóc im w walce ze stresem. Książka trafiła do sprzedaży 28 czerwca.

Mniej szczęścia w miłości ma siostra aktorki, Mary-Kate (jedna ze słynnych bliźniaczek). W 2021 r. rozwiodła się z bankierem Olivierem Sarkozym, przyrodnim bratem byłego prezydenta Francji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL