Wiktoria Gąsiewska: Gwiazda bez makijażu! Pokazała zdjęcia prosto z garderoby

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na InstaStory zdjęcia prosto z garderoby, na których fani mogli zobaczyć ją bez makijażu. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Wiktoria Gąsiewska: Pozuje bez makijażu

Wiktoria Gąsiewska pędzi niczym błyskawica! Piękna i zdolna aktorka wyciska czas jak cytrynę, biorąc udział w rozmaitych projektach. Niedawno 23-latka pojawiła się na konferencji ramówkowej telewizji Polsat, a następnie wyruszyła w podróż, by wystąpić przed publicznością w spektaklu pt.: "Wieczór Panieński plus".

Na scenie Gąsiewska wciela się w rolę Krystyny, a to, jak wygląda w "scenicznym wydaniu", zdradziła na zdjęciach prosto z... garderoby! Aktorka wykorzystała chwilę wolnego czasu do tego, by zaprezentować się w dwóch wydaniach: natural oraz w makijażu. Fotografie znalazły się na jej InstaStory i otrzymały krótkie wprowadzenie: Wika bez makeup’u i Krysia w makeup’ie.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Dwie odsłony

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na instagramową relację dwa ujęcia typu selfie, na których zaprezentowała się w dwóch odsłonach. Każda z nich podkreśla urodę młodej aktorki, która niejednokrotne udowadniała, że lubi nieco eksperymentować z wyglądem.

Wiktoria Gąsiewska jest niczym kameleon! Oprócz kariery aktorskiej piękna gwiazda świetnie odnajduje się również w roli modelki, o czym mogą świadczyć rozmaite kadry, jakie trafiają na jej Instagram. Tajemnicza, zmysłowa, pełna energii - tak prezentowała się podczas różnorodnych sesji fotograficznych, za każdym razem otrzymując mnóstwo komplementów.

Wiktoria Gąsiewska: Kariera: filmy, seriale, programy

Wiktoria Gąsiewska to aktorka mająca na swoim koncie występy w wielu znanych produkcjach. "Rodzinka.pl", "Barwy szczęścia", "Kowalscy kontra Kowalscy", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" - to tylko kilka punktów z listy filmów i seriali z udziałem 23-latki.

Wiktoria Gąsiewska chętnie angażuje się także w inne telewizyjne projekty. Pojawiła się m.in. w takich programach, jak: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" czy "Dance, dance, dance", w którym - razem z ówczesnym partnerem - Adamem Zdrójkowskim - zajęła pierwsze miejsce.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz: Są parą?

Czy Wiktoria Gąsiewska ma chłopaka? Odpowiedź na to pytanie z pewnością zasmuci fanów pięknej aktorki liczących na to, że zdobędą jej serce. Wiele wskazuje na to, że serialowa Oliwka z "Barw szczęścia" jest w związku z Jasperem Sołtysiewiczem.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Marzena Kawa zawierzyła swą rodzinę Przenajświętszej Panience!

Marcin Kwaśny nie wstydzi się wiary. Wymodlił sobie pieniądze?

Gwiazda "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Ilony Felicjańskiej?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama