Gwiazda "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Ilony Felicjańskiej?

Joanna Janina Dyrkacz to jedna z gwiazd, emitowanego obecnie w Jedynce, 5. sezonu programu "Sanatorium miłości". Uczestniczka show może pochwalić się bardzo ciekawym życiorysem. Niedawno zrobiło się o niej głośno za sprawą domniemanego romansu z mężem Ilony Felicjańskiej, Paulem Montaną. Te doniesienia skomentowali sami zainteresowani.

"Sanatorium miłości": Kim jest Joanna Dyrkacz?

Asia Janina Dyrkacz to jedna z uczestniczek 5. edycji programu "Sanatorium miłości". 62-latka mieszka dzisiaj w Warszawie, do której przyleciała po 40 latach życia w USA. Z Polski wyjechała na zaproszenie ówczesnego chłopaka w 1981 roku.

Początki w Ameryce, bez znajomości języka, były bardzo trudne. Podejmowała się wtedy wielu różnych prac: była między innymi modelką, współzałożycielką Teatru Chopina oraz właścicielką agencji pośrednictwa pracy. Stworzyła ponadto fundację pomagającą osobom z uzależnieniami. Przez pierwsze dwadzieścia lat mieszkała w Chicago, drugie dwadzieścia w Nowym Jorku. 

Reklama

Jest mamą dwóch synów. Zależy jej na zdrowej relacji, pełnej zrozumienia i porozumienia. Szczególnie teraz, kiedy uważa, że ma jeden z najlepszych okresów w swoim życiu, funkcjonuje w zgodzie ze sobą. Asia Dyrkacz myślami bardzo często wraca do swoich początków w modelingu. O tym, jak będąc 40-latką zdecydowała się zostać modelką, opowiedziała niedawno w programie "Dzień dobry TVN".

"Około 40. roku życia zaczęłam swój własny biznes i właśnie bardzo często, jak się spotykałam z klientami, wręcz mówiono mi 'jaka pani jest piękna, pani powinna być modelką'. No więc w sumie uwierzyłam w to i był to również taki okres - mówimy oczywiście o latach 80. że modelki rzeczywiście były bardzo młode - opowiadała w programie.

Joanna Dyrkacz: Bogate życie uczuciowe

Joanna nie ukrywa, że jej życie uczuciowe było bardzo burzliwe. Kobieta zdaje sobie sprawę ze swoich walorów i atrakcyjnego wyglądu, dlatego nie dziwi ją fakt, że duża część mężczyzn wodzi za nią wzrokiem. W młodości martwiła się, że panowie chcą się z nią spotykać, tylko ze względu na jej urodę, a nie osobowość, co prowadziło do nieporozumień.

"W młodości miałam kompleks. Wydawało mi się, że mężczyźni są ze mną dla mojego wyglądu, nie dlatego, kim jestem. Nie ufałam im. Wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Jest wiele pięknych kobiet, które nie mają związków, albo te związki nie najlepiej im idą. Ja jestem taką osobą, że spotykam dużo ludzi, którzy mnie lubią. Mężczyźni mnie lubią" - powiedziała w rozmowie z "Pomponikiem".

Niedawno powrócił temat jej rzekomego romansu z Paulem Montaną, który związany był z jej koleżanką po fachu - Iloną Felicjańską. Po tym jak w 2021 roku Montana i Dyrkacz pokazali się razem na imprezie branżowej, w sieci zaroił się od plotek. Uczestniczka "Sanatorium miłości" dopiero teraz postanowiła odnieść się do tych doniesień. 

"Paul jest moim najlepszym przyjacielem. Ja byłam świadkiem na ich ślubie [Ilony Felicjańskiej i Paula Montany - przyp. red.]. Paul z Ilonką byli u mnie w Nowym Jorku, to w ogóle jest nieporozumienie. Ja go zaprosiłam i tam siedzieliśmy [na wspomnianej imprezie branżowej - przyp. red.]. To był absurd, myśmy się tak śmiali z tego, ale było mi przykro, bo ja kocham Ilonę. Ona miała problemy z nałogami, ale jako kobieta jest bardzo mądra, wartościowa. Jest mi przykro, że przez nałogi zrujnowała sobie życie" - zaprzeczyła doniesieniom na temat romansu z Montaną.

Paul Montana o relacji z gwiazdą "Sanatorium miłości"

Swój domniemany romans skomentował również Paul Montana. Były mąż Ilony Felicjańskiej zaprzeczył, aby z Joanną łączyło go coś więcej niż przyjaźń. "Jak zrobili nam zdjęcia i ogłosili, że jesteśmy parą, to mieliśmy z tego wielki ubaw. Znamy się za dobrze i za długo, byśmy byli razem. Asia jest dla mnie jak siostra. Nie patrzy się na taką osobę seksualnie. Nigdy tego nie było z dwóch stron. Ten przykład pokazuje, że istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną. My bardziej nie moglibyśmy się do siebie zbliżyć. Łączy nas piękna przyjaźń bez żadnych podtekstów i to jest piękne" - powiedział w rozmowie z "Faktem". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy