Reklama

Tom Hiddleston będzie ojcem! Jego narzeczona jest w ciąży

Tom Hiddleston, znany jako odtwórca postaci Lokiego w serii filmów Marvela "Thor" i "Avengers", skończył w tym roku 41 lat. Czy to najwyższy czas, aby się ustatkować? Najwyraźniej tak! Aktor jakiś czas temu potwierdził, że jest zaręczony z Zawe Ashton, a teraz docierają do mediów informacje o tym, że para spodziewa się dziecka!

Tom Hiddleston jest zaręczony!

Podczas gali BAFTA 2022, która odbyła się w marcu Zawe Ashton, życiowa partnerka Toma Hiddlestona została sfotografowana z pierścionkiem na zaręczynowym palcu, co wywołało niemałe poruszenie. Kilka dni po pojawieniu się na czerwonym dywanie, magazyn "PEOPLE" potwierdził, że para jest zaręczona.

"Jestem bardzo szczęśliwy" – powiedział Tom Hiddleston dla "Los Angeles Times".

Tom Hiddleston i Zawe Ashton spodziewają się dziecka

37-letnia aktorka filmu "Mr. Malcolm's List", Zawe Ashton zaprezentowała się na czerwonym dywanie podczas specjalnego pokazu. Uwadze wszystkim nie umknęło, że aktorka jest w ciąży. 

Reklama

Zawe Ashton wyglądała absolutnie wyjątkowo i promiennie, gdy schodziła po czerwonym dywanie w oszałamiającej, ozdobionej koralikami tiulowej sukni autorstwa Sabiny Bilenko Couture (Vogue).

Chociaż 41-letni Hiddleston nie był obecny na wydarzeniu, do Zawe Ashton dołączyli aktorzy z obsady: Freida Pinto, Sope Dirisu, Theo James i Sianad Gregory, a także reżyserka Emma Holly Jones.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton: Jak się poznali?

Para poznała się podczas przygotowań do sztuki na Broadwayu w 2019 roku. Swój związek potwierdzili, pojawiając się razem na czerwonym dywanie na Tony Awards we wrześniu tego samego roku. 

Portal "PEOPLE" donosi, że od samego początku parę łączyła wyjątkowa więź, a między nimi widać było ogromną chemię. 

"Dbali o swoją prywatność w mediach, ale za kulisami można było zobaczyć cudowną chemię" – wspomniało źródło "PEOPLE".

"Obydwoje są Brytyjczykami za granicą, dlatego często spędzali czas wspólnie. Zawe i Tom okazywali sobie nawzajem wielkie uczucie, co można było również zauważyć w ich występie na scenie" – dodał informator. 

Zobacz też:

Jessica Marais: Rzuciła aktorstwo, by zostać... kelnerką!

Laura Prepon dokonała aborcji. "W tamtym czasie miałam wybór"

Ron Perlman ponownie się ożenił. Jego nowa żona jest 23 lata młodsza!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL