Reklama

Ron Perlman ponownie się ożenił. Jego nowa żona jest 23 lata młodsza!

Ron Perlman po prawie 40 latach małżeństwa zadecydował o rozwodzie z ówczesną żoną. Dopiero co udało się oficjalnie sfinalizować rozstanie, a gwiazdor już zdążył ogłosić, że ponownie się ożenił. Kim jest młodsza o 23 lata wybranka aktora?

Urodzony 13 kwietnia 1950 roku amerykański aktor Ron Perlman publiczności najlepiej znany jest z takich produkcji jak: "Hellboy", "Imię róży", czy "Synowie Anarchii". Mało kto wie, że gwiazdor ma pochodzenie żydowskie, a jego przodkowie to emigranci z Polski i Węgier.

Ron Perlman zyskał popularność nie tylko dzięki rolom w produkcjach światowej sławy, ale także dzięki kontrowersjom. W 2016 roku ogłosił, że będzie startował w wyborach prezydenckich w USA. Ostatecznie, nic z tego nie wyszło, a aktor wstawił się za Kamalą Harris.

Ron Perlman: Rozwód po prawie 40 latach

14 lutego 1981 aktor poślubił Opal Stone Perlman, z którą ma dwoje dzieci: Blake Amandę (ur. 1984) i Brandona Avery’ego (ur. 1990). Ron Perlman w 2019 roku zszokował cały świat, ogłaszając, że po 38 latach postanowił rozstać się z żoną. 

Reklama

Rozwód trwał około dwa lata. Aktor nie tracił czasu i niemal od razu związał się z Allison Dunbar, z którą po paru miesiącach wziął ślub.

Ron Perlman: Kim jest jego nowa żona?

Allison Dunbar ma 49 lat i jest mniej znaną aktorką telewizyjną. Wystąpiła w takich produkcjach jak: "Rodzina Soprano", "Kości", czy "Mentalista". W 2016 roku spotkała Rona Perlmana na planie serialu "StartUp", w którym wystąpiła gościnnie.

Kobieta opublikowała na Instagramie zdjęcie z Ronem Perlmanem, a także wideo, na którym para tańczy do piosenki Franka Sinatry - "You Make Me Feel So Young". Dunbar ma na sobie krótką ślubną sukienkę i welon. Para pobrała się we Włoszech. 

Zobacz też:

Nicole Kidman nie ma kontaktu z dziećmi? Wszystko przez sektę!

Matthew Lewis zmienił się nie do poznania. Jak dziś wygląda?

Jodie Sweetin: Gwiazda "Pełnej chaty” poturbowana przez policję na wiecu proaborcyjnym

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL