Reklama

Sylwia Bomba: Pokazała partnera! Kim jest wybranek telewizyjnej gwiazdy?

Sylwia Bomba to jedna z kilku gwiazd, które zbudowały karierę dzięki udziałowi w programie TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". 36-latka przez wiele lat tworzyła ekranowy duet z Ewą Mrozowską. Po kilku latach bohaterki show zdecydowały się jednak na zmiany.

Sylwia Bomba: Kariera

Bomba od pewnego czasu występuje w "Goggleboxie" z Lili Antoniak, zaś Mrozowska zasiada przed telewizorem ze swoim mężem, Piotrem Kozłowskim. Obie odniosły się też do plotek o rzekomej kłótni, która miała zaważyć na zakończeniu ich współpracy:

"Nie pokłóciłyśmy się" - odpowiedziała krótko Sylwia.

"Nie każda zmiana musi być zła [...]" - dodała Ewa.

Sylwia Bomba pokazała partnera

Uczestniczka "Goggleboxa" jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie zaobserwowało już ponad 800 tys. osób. Choć Bomba chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami ze swoją córeczką Antoniną, to oszczędnie wypowiada się na temat życia uczuciowego. Teraz zrobiła jednak wyjątek i pokazała zdjęcie z partnerem, który czule całuje ją w czoło. Fotografię zamieszczoną w instagramowej relacji opisała trzema słowami:

Sylwia Bomba: Kim jest jej partner?

Reklama

Sylwia Bomba dba o anonimowość swojego obecnego partnera i nie podzieliła się dotychczas żadnymi szczegółami na temat związku. Dlatego nie wiadomo, kim jest jej wybranek i czym obecnie się zajmuje. Przypomnijmy, że bohaterka "Goggleboxa" nie ma ostatnio łatwego czasu. Pod koniec lipca zmarł były partner gwiazdy i ojciec jej córki, Jacek Ochman. 51-latek został pochowany w środę, 10 sierpnia 2022 roku, w podwarszawskich Markach.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Michał Malinowski: Jak potoczyła się jego kariera? Wiem, co robi dziś

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Czeka ich rozłąka!

Adriana Kalska poszła na... randkę! Kim jest jej nowy ukochany?

Aneta Zając pokazała nowe zdjęcie synów! Tak spędzają wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL