Reklama

"Ranczo": Marta Chodorowska w bikini. Wygląda jak nastolatka

Marta Chodorowska prezentuje się zjawiskowo na nowych zdjęciach! Wygląda jak nastolatka!

Marta Chodorowska: Była gwiazdą "Rancza"

Marta Chodorowska zadebiutowała w 2003 roku główną rolą w filmie "Powiedz to, Gabi". W 2005 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie, a niedługo później zagrała m.in. w produkcji "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marka Koterskiego. Największą popularność i sympatię widzów zdobyła jednak dzięki roli w serialu "Ranczo". Wielu widzów wciąż kojarzy ją przede wszystkim z postacią Klaudii Kozioł, ekscentrycznej córki Haliny i Pawła Koziołów. Chodorowska nie zamierza jednak odcinać kuponów od "Rancza". Na co dzień gra w teatrze, występuje m. in. w serialu "Pierwsza miłość", w tym roku dołączyła też do obsady "M jak miłość". Ponadto wkrótce mamy zobaczyć ją w nowym serialu Polsatu zatytułowanym "Lulu".

Reklama

Marta Chodorowska w bikini

Marta Chodorowska dzięki profilom w mediach społecznościowych może być w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Gwiazda serialu "Ranczo" regularnie publikuje w sieci nowe wpisy. Często pokazuje fanom swoje pasje. Ponieważ jedną z nich jest morsowanie, aktorka nawet w zimie wrzuca do sieci zdjęcia, do których pozuje jedynie w bikini. Choć w tym roku skończy 41 lat, to czas jakby się dla niej zatrzymał. Być może to właśnie zasługa zimowych kąpieli w lodowatej wodzie.

Marta Chodorowska z "Rancza" na urlopie

Gwiazda "Pierwszej miłości" i "M jak miłość" ostatnio pochwaliła się internautom, że wybrała się na urlop. 40-latka opublikowała na Instagramie serię wakacyjnych zdjęć, które opatrzyła żartobliwym podpisem:

Obserwatorzy, których Chodorowska ma już ponad 36 tysięcy, szybko odpowiedzieli całą lawiną komentarzy. Wśród nich nie brak zachwytów nad fenomenalną formą aktorki. Gwiazda wciąż ma figurę i werwę nastolatki. Aż trudno od niej oderwać wzrok!

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Natasza Urbańska rozpala wyobraźnię fanów! Kusi w skąpym stroju kąpielowym

Edyta Herbuś zachwyca na wakacjach! Co za dekolt!

Elizabeth Olsen potajemnie wyszła za mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL