Michał Żebrowski pokazał córkę. Rodzinny kadr to hit!

Michał Żebrowski ma nie lada powód do świętowania - aktor znany z takich produkcji, jak m.in.: "Ogniem i mieczem", "Pan Tadeusz", "Wiedźmin" i wielu innych niedawno powitał na świecie kolejne dziecko! Żebrowski, który jest również mocno kojarzony z rolą Andrzeja Falkowicza z "Na dobre i na złe", oraz jego żona - Aleksandra Żebrowska - w lipcu zostali rodzicami córeczki.

Michał Żebrowski i córka

Znana para do tej pory wspólnie wychowywała już trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa, a teraz państwo Żebrowscy doczekali się także dziewczynki! Na razie szczęśliwi rodzice nie zdradzili jeszcze jej imienia, ale dumny tato opublikował w sieci pierwsze zdjęcie z najmłodszą pociechą. Wspomniana fotografia przedstawia moment, w którym Michał Żebrowski z czułością spogląda w stronę córki.

Michał Żebrowski: Internauci komentują nowe zdjęcie

Nowe zdjęcie Michała Żebrowskiego z córką nie mogło przejść w sieci bez echa - sekcja komentarzy pod ujęciem wprost pęka w szwach! Internauci zgodnie przyznali, że fotografia trafiła prosto do ich serc:

Reklama

Pojawiło się również pytanie o imię wybrane dla najmłodszego dziecka państwa Żebrowskich, jednak na razie pozostało ono bez odpowiedzi.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Izabela Trojanowska chciała poświęcić życie służbie Najwyższemu! Do dziś często rozmawia z Bogiem...

Anna Cieślak: Zagrać nagość bez rozbierania się

Monika Miller: Ostatni rok był dla niej trudny! Mierzyła się z chorobą

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy