Marta Chodorowska puszcza oko do widzów "M jak miłość"! Fani się niepokoją"

Marta Chodorowska jak zwykle z humorem podeszła do tematu fanów i "M jak miłość". Pod jedną z najnowszych fotografii zamieszczonych na Instagramie zamieściła ciekawy opis.

Marta Chodorowska na wakacjach

Fuerteventura - właśnie ta hiszpańska wyspa stała się punktem na podróżniczej mapie Marty Chodorowskiej! Aktorka znana z takich produkcji, jak: "Ranczo", "Barwy szczęścia" czy "M jak miłość" postanowiła rozpocząć 2023 rok od "naładowania akumulatorów", wypoczywając na zagranicznym wyjeździe. Przeglądając instagramową galerię gwiazdy, śmiało można się więc przenieść w sam środek "wakacyjnego raju", podziwiając widoki. Przede wszystkim uwagę przykuwa jednak sama serialowa Klaudia Kozioł z "Rancza": Marta Chodorowska pozowała bowiem do zdjęć, mając na sobie m.in. stroje kąpielowe i kolorowe narzuty. Efekt zachwyca!

Reklama

W opisie do jednej z fotografii Chodorowska "puściła oko" w stronę internautów obserwujących jej profil, pisząc, że wraca dopiero na wiosnę. Teraz wiele wskazuje na to, że podróż aktorki powoli dobiega końca, o czym poinformowała sama bohaterka ujęć. Pod kadrem, na którym pozuje w czerwonym stroju kąpielowym, gwiazda nawiązała m.in. do... "M jak miłość"!

Marta Chodorowska: Co słychać u jej bohaterki?

Dlaczego widzowie popularnej "Emki" mogą mieć powody do niepokoju? Wiele wyjaśnia scenariusz nowych odcinków dotyczący Julii Malickiej - postaci granej właśnie przez Chodorowską. Przypomnijmy: w "Emce" prawniczka spędziła noc z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), a owocem ich upojnej nocy było dziecko! Informacja ta niemal doprowadziła do rozpadu małżeństwa Andrzeja i Magdy (Anna Mucha). W minionych epizodach Malicka straciła jednak ciążę...

Nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą odpowiedź na to, jak Julia poradzi sobie z osobistą tragedią. Zwiastun dzisiejszej odsłony serialu (o godz. 20:55 w TVP 2) nie napawa optymizmem: Malicka będzie zrozpaczona!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Grażyna Wolszczak w bikini. 64-letnia aktorka ma figurę jak nastolatka

Piotr Stramowski przyłapany na spacerze z nową ukochaną! Kim jest jego partnerka?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znów razem? Fani snują spiskowe teorie

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Chodorowska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy