Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znów razem? Fani snują spiskowe teorie

Fani gwiazd "M jak miłość" - Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego sugerują, że mimo rozstania aktorska para znów jest razem. Dowodem na to mogłyby być sylwestrowe zdjęcia serialowych gwiazd.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przez pewien czas byli parą, ale rok temu aktorka w wydanym oświadczeniu przyznała, że sytuacja między nimi uległa zmianie.

"Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będzie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności" - napisała.

Reklama

Adriana Klaska i Mikołaj Roznerski: Sylwester w tropikach

Mimo rozstania na gruncie prywatnym Ada Kalska i Mikołaj Roznerski razem grają w "M jak miłość"

Niektórzy fani Kalskiej i Roznerskiego sugerują, że aktorska para spędziła sylwestra na tropikalnej plaży. 

Kalska powitała Nowy Rok na Dominikanie, o czym informowała na Instagramie. Także Roznerski zamieścił na swym profilu zdjęcie z  tropikalnej plaży - nie podał jednak, gdzie dokładnie spędził ostatni dzień 2022 roku. Dodał też pod zdjęciem, że jest to "piękne wspomnienie z 2022 roku".

Ta nieco naciągana poszlaka nie odstraszyła jednak fanów "M jak miłość" od snucia domysłów na temat ewentualnego zejścia się pary. 

"M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w serialu

Nowe odcinki "M jak miłość" w 2023 roku przyniosą wiele zwrotów akcji! W styczniu widzowie zobaczą kolejne epizody, a jednym z wiodących wątków będzie relacja między Izą (Adriana Kalska) a Marcinem (Mikołaj Roznerski). Chociaż para pokonała niedawno poważny kryzys, to teraz wiele wskazuje na to, że nad głowami Chodakowskich znów zgromadzą się czarne chmury! W związku Izy i Marcina na pierwszy plan wysunie się zazdrość...

Pod nowym zdjęciem ukazującym serialową Izę w towarzystwie jej nowego znajomego rozgorzała dyskusja na temat historii Chodakowskich w "Mjm":

"Jak dla mnie powoli związek Izy i Marcina się rozwala (może mam takie wrażenie, bo rozstali się w życiu prywatnym) i już jakby nie ma tej chemii między Nimi"; "Rozstanie w realu już jakiś czas temu, więc przyszedł czas, żeby ich rozdzielić na ekranie. Tak to widzę. Może ciężko im razem pracować. Ale mam nadzieję, że się mylę i że ta para zostanie ze sobą w serialu"; "Już nie ma tej chemii między nimi. Jak byli razem w życiu prywatnym, to przychodziło im łatwo. Teraz jest trudniej grać kogoś zakochanego" - pisali widzowie "Emki" udzielający się w social mediach. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy