Grażyna Wolszczak w bikini. 64-letnia aktorka ma figurę jak nastolatka

Grażyna Wolszczak to jedna z polskich gwiazd, która część zimy postanowiła spędzić w cieplejszym klimacie. Aktorka na swoim Instargamie pochwaliła się zdjęciami z egzotycznego wyjazdu do Jordanii. Na jednym z nich możemy zobaczyć ją w bikini. Okazuje się, że 64-latka wciąż zachwyca figurą.

Grażyna Wolszczak jest aktorką teatralną i filmową. Swoją karierę rozpoczęła w 1982 roku. Popularność zyskała dzięki rolą w takich serialach, jak: "07 zgłoś się", "Na Wspólnej" czy "Pierwsza miłość". W 2009 roku brała udział w popularnym show telewizyjnym "Taniec z gwiazdami".

Wolszczak od lat uznawana jest nie tylko za jedną z najzdolniejszych, ale i najpiękniejszych polskich aktorek. Mimo że gwiazda w grudniu skończyła 64 lata wciąż może pochwalić się świetną figurą i zachwycającą urodą. Zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

"Dbam o to, co jem i ile. Ruszam się, żeby mieć kondycję i być w formie. Chodzę na różne zajęcia fizyczne, bo trochę trzeba się napracować. Samo nic nie przyjdzie" - wyznała jakiś czas temu w wywiadzie z "Faktem".

Reklama

Grażyna Wolszczak w bikini i błocie

Wolszczak część stycznia postanowiła spędzić w cieplejszym klimacie. Gwiazda wyjechała na urlop do Jordanii. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu.

Ostatnio opublikowała zdjęcie na którym ma na sobie jedynie bikini i... błoto z Morza Martwego. "Żaba Błotna. Występuje w Jordanii w rejonie Morza Martwego" - podpisała fotografię aktorka.

Internauci szybko zaczęli komplementować doskonałą sylwetkę aktorki. "Mega figura", "Wygląda Pani rewelacyjnie!" - pisali w komentarzach.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama