Maria Dębska i diamenty. Zapozowała w sukience z głębokim dekoltem

Maria Dębska zyskała wielką popularność za sprawą nagradzanej roli Kaliny Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Dzięki rozgłosowi, zdobyła nowych obserwatorów na Instagramie, którzy nie szczędzą komplementów pod jej zdjęciami. Nie inaczej było tym razem.

Maria Dębska w roli Kaliny Jędrusik w "Bo we mnie jest seks"

Maria Dębska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Za rolę Kaliny Jędrusik, w którą wcieliła się w filmie "Bo we mnie jest seks", otrzymała m.in. główną nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Po tej roli o aktorce zrobiło się naprawdę głośno.

Maria Dębska w odważnej stylizacji

Maria Dębska cieszy się sporą popularnością także w internecie. Na Instagramie śledzi ją prawie 70 tys. obserwatorów, którzy entuzjastycznie komentują jej posty. Nie inaczej było tym razem. 

Aktorka zamieściła zdjęcie, pod którym napisała:

Maria Dębska na zdjęciu zapozowała w eleganckiej czarnej sukience z głębokim dekoltem. Nie zabrakło także diamentów. W komentarzach posypały się słowa zachwytu ze strony fanów. "Chyba pierwszy raz w życiu zacznę marzyć o diamentach! Jesteś absolutnie zjawiskowa", "Najpiękniejsza", "Spektakularna, piękna kobieta" - napisali.

Reklama

Zdjęcie skomentowały również inne polskie gwiazdy. Barbara Kurdej-Szatan napisała "Bossssko", a Magdalena Lamparska "Najpiękniejsza".

Zobacz też:

Tak mieszka Marta Manowska. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami domku na wsi

Katarzyna Sokołowska dumną mamą! Gwiazda na nowych zdjęciach z synkiem

Agnieszka Kaczorowska zachwyca w stroju kąpielowym! Tak wypoczywała na wakacjach

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama