Tak mieszka Marta Manowska. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami domku na wsi

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek. Od lat odnajduje się w roli prowadzącej, a swoje miejsce znalazła na antenie Telewizji Polskiej. Popularność przyniósł jej przede wszystkim program "Rolnik szuka żony". Widzowie mogą ją także kojarzyć z "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Choć zwykle chroni swojej prywatności, niedawno na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z wiejskiego domku, gdzie niedawno odpoczywała. Trzeba przyznać, że miejsce zachwyca.

Marta Manowska: Popularność

Marta Manowska urodziła się w Siemianowicach Śląskich, a przez wiele lat mieszkała w Katowicach. To właśnie w stolicy województwa śląskiego ukończyła studia. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Studiowała też w Hiszpanii na kierunku historia sztuki. 

Swoją karierę zaczynała od pracy w III Programie Polskiego Radia oraz w redakcji "Dziennika Zachodniego". Następnie realizowała się podczas pracy w reklamie - nie tylko wystąpiła w kilku, ale i przez jakiś czas pracowała w agencji reklamowej, gdzie zajmowała się przygotowywaniem programów rozrywkowych. Pracowała m.in. przy programie "Ugotowani", czy "Lubię to!" i "Bitwa na głosy". 

Reklama

Prawdziwą popularność zyskała jednak w 2014 roku, kiedy dołączyła do programu TVP - "Rolnik szuka żony". Hit Telewizji Polskiej, w którym rolnicy szukają swoich drugich połówek do dziś cieszy się ogromną popularnością, a Marcie Manowskiej jako prowadzącej przysporzył wielu fanów i otworzył drogę do dalszej kariery. Od 2019 roku jest także gospodynią programu "Sanatorium miłości" i The Voice Senior". 

Wiele swoich doświadczeń związanych z dorastaniem, studiami i pracą opisała w trzech książkach:  "Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków - dwie drogi do niepodległości", "Bytomianie - ich życie i miasto" oraz "Rolnik szuka żony".

Mimo wielu obowiązków zawodowych, gwiazda nie zaniedbuje swoich fanów. Ważnymi momentami, zwłaszcza z życia zawodowego, dzieli się m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 200 tysięcy osób. Jakiś czas temu dziennikarka zamieściła na swoim profilu kilka zdjęć swojego wakacyjnego domku. Gwiazda zaszyła się w wiejskiej posiadłości, gdzie odpoczywała od zgiełku miasta. 

"Dom����, to ludzie" - podpisała jedno ze zdjęć.

Domek na wsi

Choć Marta Manowska jeszcze do niedawna zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej, jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami malowniczej wiejskiej posiadłości. To właśnie w domu na wsi spędzała wakacje. Domek z cegły i kamienia otacza malowniczy ogród, w którym gwiazda TVP błogo odpoczywała. Na jej profil trafiło także zdjęcie z pięknego ganku i drewnianych schodków. Dom wygląda na dosyć stary i ma rustykalny charakter. Poniżej kilka zdjęć:

Poza sezonem letnim Marta Manowska mieszka w centrum Warszawy. Rzadko jednak publikuje zdjęcia ze swojego gniazdka. Wiadomo jedynie, że jej mieszkanie jest dość jasne i przestronne oraz że dużo miejsca zajmują w nim książki i różnego rodzaju bibeloty.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy