Agnieszka Kaczorowska zachwyca w stroju kąpielowym! Tak wypoczywała na wakacjach

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma za sobą udane wakacje. Teraz aktorka i tancerka postanowiła powrócić pamięcią do letnich chwil, publikując na Instagramie nowe zdjęcie. Na fotografii znalazły się również jej córki! Jak się prezentowały? Sprawdźcie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela należy do grona gwiazd, które wyciskają z każdego dnia jak najwięcej! Ambitna i przedsiębiorcza gwiazda to nie tylko aktorka znana z roli Bożeny w serialu: "Klan", ale też utalentowana tancerka oraz bizneswoman. 

Agnieszkę Kaczorowską telewizyjna publiczność mogła m.in. podziwiać w programie: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie występowała m.in. z: Krzysztofem Wieszczkiem, Nikodemem Rozbickim i Antkiem Smykiewiczem. Dodatkowo gwiazda stawia na nieustanny rozwój, a swoimi planami i sukcesami dzieli się w mediach społecznościowych. Agnieszkę Kaczorowską-Pelę w jej poczynaniach dopinguje spore grono fanów - konto aktorki na Instagramie obserwuje bowiem ponad 400 tys. użytkowników sieci, a liczba ta wciąż rośnie.

Reklama

Aga Kaczorowska-Pela ma również olbrzymie wsparcie w rodzinie. Od 2017 roku jest żoną Macieja Peli, z którym wspólnie wychowuje dwie córki - Emilkę i Gabrysię. Niedawno cała rodzina wybrała się na zagraniczne wakacje i - chociaż podróż należy już do przeszłości - to wciąż zajmuje ważne miejsce w sercu aktorki. Agnieszka Kaczorowska postanowiła więc nieco powspominać, przy okazji publikując wakacyjną fotografię.

Agnieszka Kaczorowska w stroju kąpielowym

Na wspomnianym ujęciu Agnieszka Kaczorowska-Pela – odziana w fioletowy strój kąpielowy –  pozowała wraz z przytulonymi do niej córkami. Dziewczynki zostały uchwycone w momencie, gdy były zwrócone tyłem do obiektywu. Mama Emilki i Gabrysi stara się unikać pokazywania ich twarzy, tym samym chroniąc ich prywatność.

W opisie do zdjęcia aktorka przyznała, że chociaż fizycznie wraz z całą rodziną jest już w Polsce, to w myślach wciąż powraca do wakacji.

W swoich dalszych słowach aktorka znana z serialu "Klan" postanowiła jednak nieco "przeredagować" swoją wypowiedź, jednocześnie przesyłając internautom sporo pozytywnej energii:

Zarówno nowe zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej z dziećmi, jak i wypowiedź pełna motywacji bardzo spodobały się internautom, którzy pisali w komentarzach:

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy