Marek Włodarczyk i Sandra Kościelniak: Dzieli ich 38 lat różnicy. Razem nie tylko na ekranie

Marek Włodarczyk dał się poznać telewidzom za sprawą kultowej już roli w serialu TVN "Kryminalni". Nie wszyscy wiedzą, że jego życie uczuciowe bywało burzliwe i intensywne. Wydaje się, że aktor od kilku lat prowadzi bardziej ustabilizowany tryb życia - jest w związku z młodszą o 38 lat Sandrą Kościelniak. Kim jest wielka miłość Marka Włodarczyka?

Marek Włodarczyk urodził się 6 października 1954 roku w Łodzi, gdzie ukończył w 1977 roku studia na Wydziale Aktorskim PWSTiTv. Aktor zasłynął z roli komisarza Adama Zawady w serialu TVN "Kryminalni", który był emitowany w latach 2004-2008. 

Kiedy Włodarczyk studiował aktorstwo, wszyscy wróżyli mu wielką karierę. Był bez wątpienia najprzystojniejszym studentem i w dodatku miał w sobie to coś, co nikomu - a zwłaszcza kobietom - nie pozwalało przejść obok niego obojętnie.

Marek Włodarczyk: Związki

Jedną z pierwszych kobiet, które zastawiły sidła na Marka Włodarczyka, była... Małgorzata Potocka. Studiowała na tej samej uczelni, co Marek. Była właśnie świeżo po rozstaniu z ukochanym Zbigniewem Malanowiczem, gdy znajomi - zaniepokojeni jej fatalnym nastrojem -  zaproponowali jej wypad w góry. Zgodziła się pojechać z nimi na narty do Zakopanego. 

Reklama


Wśród studentów wypoczywających u podnóża Giewontu był Marek Włodarczyk. Wesoły zazwyczaj przystojniak, tym razem trzymał się na uboczu, bo lizał właśnie rany po tym, jak rzuciła go dziewczyna... Pewnego wieczoru cała grupa pojechała na Gubałówkę. Ktoś dał hasło, żeby wszyscy się rozebrali i nadzy poszusowali w dół.

Studentki i studenci łódzkiej szkoły filmowej zaczęli natychmiast zrzucać z siebie ubrania i jeden po drugim pobiegli w dół na złamanie karku. Małgorzata Potocka nagle wywróciła się... Marek pomknął jej na ratunek. I tak zaczął się ich romans.

Przez cały okres pobytu w Zakopanem nie odstępowali się na krok, a do Łodzi wrócili po prostu odurzeni sobą. Oczarowanie trwało jakiś czas. Oboje jednak wiedzieli, że spotkali się w złym momencie. Zawiedzeni w poprzednich związkach, szukali w swoich ramionach ukojenia i zapomnienia, niczego więcej.

Po intensywnym romansie, przyszedł czas na stabilizację. W 1987 roku urodził mu się pierwszy syn, Patryk, który był owocem małżeństwa z aktorką - Grażyną Dyląg. Ostatecznie para się rozstała, a Marek Włodarczyk związał się z niemiecką aktorką - Karen Friesicke. Ma z nią dwóch synów: Vincenta i Simona. 

Małżeństwo nie przetrwało długo. Finalnie para zdecydowała o separacji. Ponoć Karen Friesicke cierpiała na depresję, która doprowadziła do samobójstwa aktorki w 2015 roku.

Marek Włodarczyk i Sandra Kościelniak: Dzieli ich 36 lat różnicy

Sandra Kościelniak urodziła się 28 grudnia 1992 roku w Poznaniu. Jest początkującą aktorką, która stawia pierwsze kroki w telewizji. W tym roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie w Filii we Wrocławiu. Widzowie kojarzą ją z roli w kontynuacji "Brzyduli", gdzie wcielała się w postać Ewy Wróbel.

Kościelniak to wielka miłość Marka Włodarczyka. Para po raz pierwszy była widziana razem już w 2012 roku, lecz w mediach można przeczytać, że zostali parą dopiero 4 lata później. O aktorce zrobiło się głośno w serwisach plotkarskich parę lat temu, gdy wyciekła informacja, że miała się spotykać z Tomaszem Stockingerem. Studiowała jeszcze wtedy prawo.

W listopadzie 2017 roku Włodarczyk i Kościelniak ogłosili zaręczyny. Na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie:

Parę miesięcy później wyruszyli w podróż na Zanzibar. Zakochani podzielili się z internautami zdjęciami z wypoczynku.

Marek Włodarczyk i Sandra Kościelniak: Razem na ekranie

Para jest, mówiąc dosłownie, nierozłączna. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Marek Włodarczyk i Sandra Kościelniak wystąpili w kontynuacji serialu "Brzydula". Ostatnio pojawili się również razem w filmie - "Miłość na pierwszą stronę". Marek Włodarczyk wcielił się w postać Konstantego Drzewieckiego, męża "prezydenty", a Sandra zagrała Vikę, kochankę jednego z bohaterów.

Zobacz też:

Magda Masny: Była gwiazdą "Koła fortuny". Jak żyje dziś?

Jolanta Mrotek przeżyła prawdziwy koszmar. Rola w TV zniszczyła jej życie?

Daniel Olbrychski: Przez groźby i szykany prawie się załamał. Ludzie nie chcieli, by grał Kmicica

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marek Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama