Marcin Prokop na zdjęciach sprzed lat. Jego fryzura może zaskoczyć!

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Widzowie cenią u niego dystans, poczucie humoru i profesjonalność. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" lubi pokazywać w mediach społecznościowych zdjęcia z przeszłości. Jego wygląd w nastoletnich latach może zszokować fanów!

Marcin Prokop: Jest lubianą postacią w mediach

Marcin Prokop zyskał wielu fanów jako prowadzący takich programów jak "Dzień Dobry TVN", "Mam Talent!" oraz "Lego Masters". Widzowie pokochali dziennikarza, u którego docenili duży dystans i poczucie humoru. Marcin Prokop pozostaje jednocześnie profesjonalistą w swoim zawodzie.

Reklama

Marcin Prokop: Tak wyglądał lata temu

Dziennikarz prowadzi aktywne życie w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie często publikuje zdjęcia dotyczące jego obecnego życia, ale i nie tylko. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" lubi wstawiać fotografie, które przedstawiają jego nastoletnie czasy.

Wygląd nastoletniego Prokopa mocno odbiega od tego, z którym kojarzony jest dziś. Największą zmianą w wyglądzie dziennikarza jest jego fryzura. Okazuje się, że w młodości miał on długie włosy.  

Długie włosy Marcina Prokopa w nastoletnich czasach mogą mieć związek z jego zainteresowaniami. Dziennikarz jest fanem metalu i rocka.

Zobacz też:

Agnieszka Robótka-Michalska po latach! Co słychać u Ewy z serialu "W labiryncie"?

Zagrali różne role w tych samych serialach! Która produkcja ma najwięcej wpadek?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy