Reklama

Marcin Hakiel opublikował rodzinną fotografię! Posypały się komentarze

Marcin Hakiel opublikował na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie! "To był dobry weekend" - pisze pod rodzinną fotografią.

Katarzyna Cichopek  i Marcin Hakiel tworzyli związek przez 17 lat. Para poznała się podczas treningów do programu: "Taniec z Gwiazdami", a czas pokazał, że aktorka i tancerz nawiązali nić porozumienia również na gruncie prywatnym. Owocem ich miłości są dzieci: Adam oraz Helena. W marcu gwiazda "M jak miłość" oraz jej mąż opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali, że ich małżeństwo dobiega końca.

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel bardzo dbają o to, by ich twarze ich dzieci pozostawały niewidoczne. Stąd też na najnowszej fotografii opublikowanej przez choreografa Adam i Helena pozują tyłem do aparatu.

Reklama

Marcin Hakiel na Instagramie

W opisie do wspomnianej fotografii Marcin Hakiel - używając hasztagów - "zdradził", że spędził z dziećmi wspólne chwile: to był dobry weekend, radośnie, rodzinnie.

Internauci z kolei docenili energię i ciepło bijące z ujęcia, pisząc w komentarzach:

Marcin Hakiel aktywnie działa w mediach społecznościowych, publikując zarówno nagrania i zdjęcia prosto z sali treningowej, jak i fotografie dokumentujące jego relaks z bliskimi. A Wy, jak spędziliście miniony weekend?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Natasza Urbańska rozpala wyobraźnię fanów! Kusi w skąpym stroju kąpielowym

Edyta Herbuś zachwyca na wakacjach! Co za dekolt!

Elizabeth Olsen potajemnie wyszła za mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL