Reklama

Marcelina Ziętek na gorącym kadrze! Zachwytom nie ma końca

Marcelina Ziętek, Miss Południa Nastolatek, Miss Foto Południa Nastolatek - zdobyła rozpoznawalność dzięki produkcji pn. "19+". Od 2017 do 2022 roku młoda artystka pojawiała się na planie młodzieżowego serialu. Wówczas wcielała się w postać jednej z bohaterek - Kai Jarosik. Jeszcze na początku aktorskiej drogi artystki widzowie mieli okazję zobaczyć ją na ekranie popularnej swego czasu "Szkoły".

Marcelina Ziętek: Kariera

24-latka aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje rozmaitych fotografii z dnia codziennego, jak i zdjęć, ukazujących efekty współprac z markami. Publikowane przez aktorkę treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności.

Na samym Instagramie obserwuje ją już 95,7 tys. osób. Odbiorcy chętnie angażują się w udostępniane materiały i pozostawiają po sobie masę komentarzy oraz rozmaitych reakcji. Marcelina Ziętek stara się, aby relacje oraz nowe posty pojawiały się na jej profilu regularnie.

Reklama

Marcelina Ziętek: Związek

Na zamieszczanych w sieci kadrach od czasu do czasu artystce towarzyszą również jej bliscy. Marcelina Ziętek chętnie opowiada o swoich planach, dzieli się przemyśleniami i chwilami spędzonymi w domowym zaciszu. Prywatnie związana jest z polskim skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą.

Sportowiec i jego ukochana oficjalnie potwierdzili swój związek w czerwcu zeszłego roku. O ich relacji plotkowano jeszcze dwa lata temu. Internauci mieli okazję zobaczyć, jak para wspólnie bawi się na weselu i spędza ze sobą wolne chwile.

Marcelina Ziętek: Wypoczynek nad basenem

Marcelina Ziętek pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. W internetowym albumie 24-latki nie brakuje wakacyjnych kadrów i pełnych słońca fotografii. Aktorka "ładuje baterie" i wypoczywa na łonie natury. Fani wielokrotnie mieli okazje zobaczyć, jak artystka wypoczywa w ogródku czy nad basenem. Swoją pozytywną energią dzieli się także z innymi, a dzięki udostępnianym kadrom wprowadza fanów w iście wakacyjną atmosferę.

Na Instagramie ukochanej polskiego sportowca pojawiła się nowa publikacja, która wywołała niemal błyskawiczną reakcję ze strony obserwatorów. Marcelina Ziętek zapozowała w czerwonym w bikini i z uśmiechem oczarowała fanów.

Pod postem pojawiły się także hasztagi, wśród których wyróżnia się: #holiday [red. wakacje; #poolparty [red. impreza nad basenem]; #swimmingpool [red. basen]; #ustroń.

Internauci pospieszyli z pisaniem komplementów. Zachwytom i płomiennym reakcjom nie ma końca!

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Joanna Opozda ujawniła, jak wygląda jej syn! "Skóra zdarta z mamusi"

Julia Kamińska eksponuje wdzięki! Co za kadry!

Jane Fonda zdradziła, jak radzi sobie z bólem po rozstaniu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL